pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W ubiegły weekend wszyscy tancerze zespołu Feeling Dance Group, skupieni byli na dwóch konkursach tanecznych.  Na pierwszy z nich - Ogólnopolski Turniej Tańca w Obornikach, pojechały dwie grupy: Feeling Junior oraz Feeling 1. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w kategorii formacji odbywały się półfinały.

Nasi tancerze pokonując duże ośrodki taneczne zajęły:

Feeling Junior - III miejsce w kat. 12-15 lat
Feeling 1- III miejsce w kat. powyżej 15 lat 

barlinek

barlinek

 

31 marca w Lipianach, odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na taniec”, pod patronatem honorowym burmistrza Lipian, Bartłomieja Królikowskiego.  Zespoły walczyły o główną nagrodę czyli Grand Prix ufundowaną przez Burmistrza Lipian oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez sponsorów turnieju.

REKLAMA

Przyjechały tam zespoły między innymi ze Szczecina, Gorzowa, Żar, Sulęcina, Międzyrzecza, Skwierzyny a nawet spod Opola. U dział w tym turnieju wzięły wszystkie nasze dziecięce i młodzieżowe grupy. Zaprezentowaliśmy dużo premierowych układów, które spotkały się z uznaniem zarówno publiczności jak i jury. Wyniki przedstawiają się następująco:

Feeling Junior – I miejsce
Feeling 1 – I miejsce
Feeling Kids – I miejsce
Feeling Mini 1 – I miejsce
Feeling Fun – IV miejsce
Feeling Baby – I miejsce
Feeling Hicior – I miejsce
Feeling Mini 2 – I miejsce
Feeling Wow – II miejsce 

Zespół zdobył także najważniejszą z nagród turnieju - GRAND PRIX Ogólnopolskich Konfrontacji w Lipianach.

Radość tancerzy, trenerów i rodziców była ogromna. Duma nas rozpiera.

Gratulujemy wszystkim tancerzom oraz trenerom osiągniętych wyników.

FDG

 

barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież