pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

Już po raz dwudziesty czwarty, na deskach sali widowiskowej BOK, odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej. Konkurs, który poprowadzili uczniowie klasy 8D - Zuzanna Robak i Patryk Sufleta, odbył się 05 kwietnia. W festiwalu wzięło udział szesnastu wykonawców, których oceniało jury w składzie: przewodniczący - muzyk Piotr Szulc z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Brygida Liśkiewicz dyrektor BOK oraz Anna Stefańska nauczyciel muzyki i plastyki w SP nr 1.

Oprócz wyboru jurorów, swoich faworytów wybierała publiczność, głosując na specjalnie przygotowanych kartach. Laureaci tegorocznego konkursu, zostali uhonorowani udziałem w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki w Szczecinie. Wszyscy uczestnicy, którzy zaprezentowali się na tegorocznym Festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe a najlepsi otrzymali „Ceramiczne słowiki 2019”, wykonane w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK.

REKLAMA

Do Przeglądu Wojewódzkiego w Szczecinie jurorzy zakwalifikowali:

- Wiktorię Taracińską z Dębna
- Michalinę Lewandowską z Mieszkowic
- Antoniego Płaczka z Myśliborza

Wyróżnienia otrzymali:

- Nina Matuszak Myślibórz
- Giannis Podgórny Moryń
- Maja Kozak Karsko
- Maja Dubaj Karsko
- Kornelia Wieczorek Barlinek 

Nagroda publiczności – Antoni Płaczek Myślibórz

Nagroda dla najmłodszego uczestnika – Martyna Kozica Barlinek

W części artystycznej konkursu zaprezentował się Kabaret Maska z SP nr 1 pod kierownictwem Moniki Goryńskiej oraz Aleksandra Stanisławska, Julia Jakubcewicz i Martyna Oleszkiewicz. Patronat honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński. Gospodarzami i organizatorami konkursu byli uczniowie klasy 8D Szkoły Podstawowej nr 1 w Barlinku z wychowawcą Sylwią Olejnik i Mariolą Milcarz oraz Barlinecki Ośrodek Kultury.

monikary

Foto: Mati

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+7 #1 Guest 2019-04-05 13:35
Brawo
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież