pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Wielkanoc już za dwa tygodnie i z tej właśnie okazji, Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprosiło na warsztaty wielkanocne. Zajęcia, odbyły się 06 kwietnia w sobotę, w sali konferencyjnej BOK. Tym razem, zaproponowane przez muzeum warsztaty, to sianoploty.

Spotkanie poprowadziła artystka Zuzanna Rusin, która tłumaczyła i podpowiadała jak zrobić wielkanocnego zająca z siana. Zajęcia te, z tą właśnie prowadzącą, rok rocznie cieszą się ogromnym powodzeniem, więc i w tym roku lista zapisów bardzo szybko się zapełniła.

REKLAMA

W warsztatach wzięły udział zarówno babcie, mamy jak i najmłodsze pokolenie. Przybyła także liczna grupa mieszkanek Moczydła. A jak piękne zające powstały, mogą Państwo obejrzeć na zdjęciach.

monikary

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież