pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W dniach 6 i 7 kwietnia w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie, odbył się jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tanecznych. Była to XVI edycja Nowogardzkich Spotkań Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu.

W ramach wydarzenia odbyły się dwa turnieje - tańca towarzyskiego, który odbył się 6 kwietnia oraz nowoczesnego, dzień później. Właśnie tego drugiego dnia, w konkursie wziął udział barlinecki Feeling Dance Group. A jak sobie poradzili?

REKLAMA

Oczywiście z sukcesami, ale niech wyniki mówią same za siebie:

Feeling Baby - III miejsce
Feeling Fun - III miejsce
Feeling Junior - III miejsce
Feeling Hit - II miejsce
Feeling Mini 1 – II miejsce
Feeling 1 - II miejsce
Feeling Mini 2 - I miejsce
Feeling Wow - I miejsce
Feeling Kids - I miejsce 

Jak powiedzieli trenerzy – „Serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom. Jesteśmy z Was dumni!”. Jednocześnie, za naszym pośrednictwem, z całego serca dziękują rodzicom, opiekunom i niezawodnym technicznym, czyli wszystkim, którzy pomagali w wyjeździe zespołu na XVI edycję Nowogardzkich Spotkań Tanecznych.

monikary

Komentarze  

+1 # Guest 2019-04-13 17:30
może by jakoś docenić te dzieci i trenerów za ich "prace" ? wielkie gratulacje dla wszystkich grup i podziękowania że w wielu innych miejscach Polski Barlinek jest znany właśnie dzieki Grupie Feeling !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-04-09 14:52
Brawo Dzieci i Trenerzy!!! Jesteśmy dumni z Was!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież