pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 piątek 22 stycznia 2021r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

A A A
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9)

O tym, że wyposażenie Szlaku Przygody przy Jeziorze Barlineckim jest co pewien czas niszczone, na naszej stronie pisaliśmy. Tym razem pokazujemy zdjęcia, jakie do naszej redakcji nadesłał czytelnik.

Napisał też taki komentarz. "Gdzie te kamery? Jeżeli na to pozwolimy, jak te zwierzęta będą wyglądały po całym sezonie?". Jak się dowiedzieliśmy w barlineckim Urzędzie Miejskim, kamery zainstalowane na szlaku działają. Nagrywają wszystko, co tam się dzieje.

REKLAMA

W tym konkretnym przypadku, jeżeli stwierdzone zostaną jakiekolwiek zniszczenia, nagrania zostaną udostępnione policji, w celu ustalenia sprawców. Dodatkowo pojawią się tam tabliczki informujące o zakazie takich "zabaw", jak te na prezentowanych zdjęciach.

Dodajmy także, że kamery działają także na tzw. spalonce w Moczkowie. Po ostatnim weekendzie także i tam dali o sobie znać wandale.

js

 

barlinek

 

barlinek

Komentarze

+4

Guest

Masa ludzi robi zdjęcia na tych plastikowych zwierzetach, a jeszcze więcej sądza tam swoje dzieci. Wszystko publikowane na FB z masą polubień zadnego negatywnego komentarza. Dlaczego akurat te zdjęcia znalazły się na brlnk24? Bo są w nocy, a w ręku jest piwo?
+1

Guest

Proponuję zebrać grupę śmiałków, uzbroić się w widły i pochodnie i patrolować szlak przygody w weekendy. Ot tak, żeby spełnić swój obywatelski obowiązek. Widzę mamy tu samych lokalnych patriotów gotowych oddać życie za plastikowe posążki.
-1

Guest

Ludzie, skąd w Was tyle jadu? Jak pakujecie tłuste dupska swoich dzieci na te "cuda", to wszystko jest okej? Miejcie litość i chociaż przez chwilę zatrzymajcie się i zastanówcie nad sobą. Przecież widać, że ci ludzie nie zrobili niczego złego. Wsiedli, zrobili zdjęcie i koniec. To ma być wandalizm? Chyba na nowo tworzycie definicję tego słowa. Z każdym takim wpisem mam coraz większą ochotę uciekać z tego miasta, w którym coraz więcej jadu, nienawiści, złośliwości. Kim Wy jesteście, żeby oceniać tych ludzi? Chcecie bawić się w boga? Sędziowie i władcy wszechświata się znaleźli. Proponuję, żeby każdy zajął się własnym życiem i wychowywaniem swoich cudownych dzieci. A ci młodzi ludzie niech się bawią. Nie ma zakazu, nikt nie złamał prawa. ***
-2

Guest

Ciekawe jak Straż dojedzie do ......omg kolejnego pożaru. Radiowóz policyjny też patrolował ten teren w nocy i wieczorami. Wiem , że zaraz sypną się odpowiedzi niech wyjdą z radiowozu i ruszą tyłki......ale jak będzie nagłe wezwanie do innej interwencji to muszą szybko zareagować.
-1

lubudubu.rezerwacja@gmail

Nie wierzę, że ktoś pisze komentarze, że to dzieci i nic złego nie robią skoro na fotkach wyraźnie widać ***
+27

Guest

Jak pięknie można poczytać komentarze "przecież nic się nie stało", przecież "każdy jak był młody to musiał się wyszaleć". Cudnie, nie ma co. No przecież nie ma tabliczki "nie siadać". A teraz niech ktoś sobie przejdzie i zobaczy jak t o wygląda. Dziki z oberwanymi kłami, łania na której siedzi delikwent na zdjęciu ma już zdarte futro z nogi itd. no przecież to nie oni.

Rozumiem że to ma wytrzymać więcej niż jeden sezon. Aby tak było należy to traktować zgodnie z przeznaczeniem. Jaki to problem przecież. Takie zachowanie jak nie powinno być karane chłostą ale upomnienie i rozmowa wychowawcza powinna być. Co do samego szlaku to jaki cel jest tych stojaków na rowery jak jest znak zakazu wjazdu? No brakuje znaków "szlak monitorowany, nie siadać" dużo osób zachowuje się po amerykańsku, nie ma tabliczki z zakazem to można się wspinać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.