pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Teren w pobliżu Szkoły Podstawowej na Górnym Tarasie, gdzie m.in. czasami rozstawiały się tzw. wesołe miasteczka został ogrodzony. Na placu pojawiły się kontenery na biura. Rozpoczęto wytyczanie miejsc pod fundamenty.

Jak się dowiedzieliśmy w barlineckim Urzędzie Miejskim na tym terenie powstanie budynek, w którym znajdą się sklepy (centrum handlowe) i myjnia samochodowa.

js

REKLAMA

 

barlinek

Komentarze  

0 # Guest 2019-04-14 20:06
Cytuję Guest:
Mam nadzieję że pomyślą o toaletach dla klientów :)))


Toalety są dla klientów za kwiaciarnia + w kwiaciarni kluczyk. Wystarczy się wysilić i pójść się zapytać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-04-14 07:28
Macie jakieś 200 metrów do lasu, ale nie pójdziecie bo za daleko. Chyba tylko żeby śmieci wywalić. Robiąc z lasu wysypisko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 # Guest 2019-04-11 21:50
Przydałby się chyba parking przy szkole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # jacuś 2019-04-11 15:16
Cytuję Guest:
A moim zdaniem miasto powinno nasadzić tam parę drzew, postawić kilka ławeczek i można byłoby posiedzieć wśród zieleni, ptaszki poobserwować...., wiecznie młodzi nie będziemy. A myjnia i stacja paliw spokojnie mogłaby powstać przy drodze od ronda do Biedronki a nie w tak bliskim sąsiedztwie szkoły... Ale to tylko moje zdanie.
no jasne 20 m od biedronki to na pewno bociany by sobie gniazdo zrobiły i bielik by się przeniósłby swe gniazdo znad jeziora a co ma myjnia do szkoły?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-04-11 12:56
Mam nadzieję że pomyślą o toaletach dla klientów :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-04-11 07:37
Kik, media expert, marters sport, wędliny JBB, tylko żeby dobrze pomyślał wykonawca i zrobił kanalizację w pozostałych lokalach, żeby nie było jak w budynku biedronki że lokale super ale kanalizacji brak, każdy musi sobie we własnym zakresie zrobić wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-04-11 06:28
W tym miejscu ma powstać Kik, informowano już o tym kiedyś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2019-04-10 21:32
A może by tak pomyśleć o jakimś Parku zielonym, z ławkami do posiedzenia.
Nie zamykajcie ludzi w 4 ścianach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-04-10 19:02
Budynek na budynku. Porażka. A gdzie jakiś park zieleni? Czy skatepark?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-04-10 18:46
Proponuję siłownię z prawdziwego zdarzenia. Albo na GT albo w nowym centrum Hosso.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2019-04-10 17:39
A moim zdaniem miasto powinno nasadzić tam parę drzew, postawić kilka ławeczek i można byłoby posiedzieć wśród zieleni, ptaszki poobserwować...., wiecznie młodzi nie będziemy. A myjnia i stacja paliw spokojnie mogłaby powstać przy drodze od ronda do Biedronki a nie w tak bliskim sąsiedztwie szkoły... Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-04-10 17:03
A czy ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi z obiektem, który miał być stanicą wodną na Moczkowie i obiektem turytycznym??? A wygląda jak gdyby pod przykrywką stanicy uzyskano decyzje i zrobiono sobie przy brzegu domy/kwatery ?? ktoś coś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-04-10 16:45
Cytuję Guest:
A więc komercjalizacja z coraz większą siłą wkracza na tereny naszego miasta,centra handlowe powstają jak grzyby po deszczu z jednej strony zapewni to być może jakieś wpływy do budżetu a z drugiej strony jeśli władze nie mają pomysłu na zagospodarowanie tego terenu to tutaj kapitał nie koniecznie polski przychodzi z pomocą,tylko jest jedno pytanie czy tak ma wyglądać urbanizacja miasta.

.

Ogarnij się człowieku bo piszesz aż żal czytać.... Nowe miejsca pracy... Miasto się rozrasta i o to chodzi... A. N miejsc na zagospodarowanie jest tyle.... Ze.... Pewnie zaspokoji twoje.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-04-10 16:38
Nie przesadzajcie z tym ruchem, żeby było jakieś większe zagrożenie niż obecnie, wszyscy klienci myjni musieliby do niej przyjeżdżać o 8.30 lub między 13.00 a 14.00. Czyli wtedy kiedy dzieci idą do lub ze szkoły. Według mnie zdecydowana większość ludzi korzysta z myjni w godzinach popołudniowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-04-10 15:31
Cytuję Guest:
Cytuję monika:
Myjnia samochodowa przy samej szkole ? Czy to aby na pewno dobry pomysł ?
a czym może myjnia zaszkodzić uczniom ? chyba że samochody będą myły panie w toples:)

Panie topless jak najbardziej wskazane :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-04-10 15:19
Cytuję Guest:
Niech zrobią jakieś miejsce dla dzieciaków, bajkolandie z prawdziwego zdarzenia, gdy pogoda brzydka zima i jesienia nie ma gdzie iść z dziećmi żeby się wyszalaly. Po co znowu media expert jak jest na dole już masakra

Bombelki przecież muszom gdzieś się bawić!!!! Najlepiej jeszcze, żeby zapłatą był ich szczery uśmiech;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-19 # Guest 2019-04-10 15:01
Tak więc kolejne miejsce pod Basen szlag trafił
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-10 # monika 2019-04-10 14:23
Cytuję Guest:
Cytuję monika:
Myjnia samochodowa przy samej szkole ? Czy to aby na pewno dobry pomysł ?
a czym może myjnia zaszkodzić uczniom ? chyba że samochody będą myły panie w toples:)


Nie rozumiesz czy udajesz ?
Już teraz dzieciaki nie mogą bezpiecznie dostać się na drugą stronę chodnika bo niektórzy rodzice swoimi autami tarasują wjazd do szkoły , myjnia wcale nie zlikwiduje problemu,wręcz przeciwnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-9 # Guest 2019-04-10 14:20
Znów centrum handlowe czy stacje myjnie itp. Basen by zrobili napewno kazdy byl by zadowolony. A nawet zajecia że szkoly na basenie, zawody nauki itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 # Guest 2019-04-10 13:49
A więc komercjalizacja z coraz większą siłą wkracza na tereny naszego miasta,centra handlowe powstają jak grzyby po deszczu z jednej strony zapewni to być może jakieś wpływy do budżetu a z drugiej strony jeśli władze nie mają pomysłu na zagospodarowanie tego terenu to tutaj kapitał nie koniecznie polski przychodzi z pomocą,tylko jest jedno pytanie czy tak ma wyglądać urbanizacja miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+29 # Guest 2019-04-10 13:09
wreszcie zniknie z oczu ten zaśmiecony teren!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-13 # Guest 2019-04-10 13:09
Niech zrobią jakieś miejsce dla dzieciaków, bajkolandie z prawdziwego zdarzenia, gdy pogoda brzydka zima i jesienia nie ma gdzie iść z dziećmi żeby się wyszalaly. Po co znowu media expert jak jest na dole już masakra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 # Guest 2019-04-10 13:05
Myjnia przy szkole, masakra, to dopiero będzie ruch samochodów, którego przy szkole trzeba by unikać. Bezpieczne to nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-15 # Guest 2019-04-10 13:00
Zapomnijcie o myjni stawiam na RTV: Media Markt, Media Ekspert.....???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-17 # Guest 2019-04-10 12:36
zapewne zaraz mieszkańcy GT będą protestować przeciwko stacji , tak jak jest u nas w GW na os. Staszica przy INTERMARCHE, a dziś pewna staruszka zagroziła śmiercią p. Prezydentowi Wójcickiemu . Tylko czekać by by po jakimś czasie pojawiły się protesty przeciw budowie stacji .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-14 # Guest 2019-04-10 12:11
Wskazana byłaby stacja benzynowa! Kolejne sklepy z ciuchami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 # Guest 2019-04-10 12:10
Tylko po co kolejne centrum skoro połowa lokali w biedronce pusta?, a jeżeli już coś tam powstanie to i tak się nie utrzymuje gdyż mieszkańcy GT maja w d*** kupowanie i korzystanie z tego co mają pod nosem. No chyba że to będzie kolejna Biedronka...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-04-10 12:06
Najwyższy czas na myjnie na GT, bo na Stodolnej dopchać się nie idzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-04-10 11:44
Cytuję monika:
Myjnia samochodowa przy samej szkole ? Czy to aby na pewno dobry pomysł ?
a czym może myjnia zaszkodzić uczniom ? chyba że samochody będą myły panie w toples:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-32 # monika 2019-04-10 11:20
Myjnia samochodowa przy samej szkole ? Czy to aby na pewno dobry pomysł ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi