pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (1)

12 kwietnia ok. godz. 6:30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali zgłoszenie o wypadku w miejscowości Moczkowo. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego Volkswagen Passat z sarną, która wybiegła z lasu na drogę.

W wyniku zdarzenia, auto dachowało i zatrzymało się w rowie. Passatem podróżowało dwóch mężczyzn, jednak nic poważnego im się nie stało i po przebadaniu przez ratowników, odmówili przewiezienia do szpitala. Sarna nie przeżyła wypadku.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Myśliborzu, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia, wyjaśniać będzie policja. 

monikary 

 

barlinek

barlinek

 

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+2 #9 Guest 2019-04-15 09:11
Kolizja miała miejsce poza wyznaczonym terenem oznakowanym o możliwości migrowania zwierząt. Pokrzywdzony kierowca możne ubiegać się o odszkodowanie od lasów.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #8 Guest 2019-04-14 19:06
Cytuję Guest:
nie piszcie mi tu o predkosciach, akurat ja jechalem za tym autem i wiem ze nie jechali szybciej jak 80 km/h po calym zdarzeniu gdy sie zatrzymalem na poboczu zeby udzielic pomocy i powiadomic sluzby ratunkowe to minelo nas ok 5 aut i nikt sie nie zatrzymal,znieczulica ludzka nie zna granic !!!

Skoro Pan wzywał odpowiednie służby to po co mieli zatrzymać się Ci kierowcy??? Żeby blokować ruch i stwarzać zagrożenie??? Czy może żeby zrobić sobie fotki z tego zdarzenia??
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #7 Guest 2019-04-13 10:21
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.


zeby nie mysliwi to bys dzwonil na policje ze dziki cie chca zjesc

Wystarczy zatrzymać się na chwilę w lesie na trasie Barlinek Gorzów wczesnym ranem lub wieczorem i posłuchać wystrzały z broni a wnioski same się nasuwają. Ograniczenie prędkości na tej trasie do minimum bardzo wskazane.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #6 Guest 2019-04-12 19:57
Cytuję Guest:
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.


zeby nie mysliwi to bys dzwonil na policje ze dziki cie chca zjesc
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #5 Guest 2019-04-12 19:05
nie piszcie mi tu o predkosciach, akurat ja jechalem za tym autem i wiem ze nie jechali szybciej jak 80 km/h po calym zdarzeniu gdy sie zatrzymalem na poboczu zeby udzielic pomocy i powiadomic sluzby ratunkowe to minelo nas ok 5 aut i nikt sie nie zatrzymal,znieczulica ludzka nie zna granic !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #4 Guest 2019-04-12 18:17
Cytuję Guest:
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.

Hahaha to mi humor gościu poprawiłeś. Dzięki
Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 #3 Guest 2019-04-12 18:06
pamiętać należy, że jadąc przez las to MY jesteśmy u nich w domu. Nie odwrotnie. Zadajcie sobie pytanie z jaką prędkością pędzimy do gorzowa?
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #2 Guest 2019-04-12 12:46
Myśliwi ostrzelają ostoję a zwierzyna ucieka tam gdzie nie powinna, czyli na jezdnię, lub ilość zwierząt przerasta możliwości odstrzałów.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #1 Guest 2019-04-12 08:16
Ostatnio tych saren i dzikow na ulicy jest pełno wiem co mówię bo jeżdżę do Gorzowa codziennie trzeba uważać
Cytować | Zgłoś administratorowi