pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A
2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (6)

13 kwietnia na stadionie miejskim w Barlinku rozegrany został mecz A klasy. W 21 kolejce zmierzyły się ze sobą CRS Pogoń Barlinek i Ina Ińsko. Od początku spotkania na boisku lepiej prezentowała się drużyna gospodarzy co w 21 minucie meczu zaznaczył Adrian Glapiak strzelając bramkę na 1:0.

Niestety drugie 45 minut nie wyglądało już tak dobrze. Po kilku wymuszonych zmianach nasz zespół zaczął popełniać dużo prostych błędów co zemściło się w 72 minucie, kiedy to bramkę wyrównującą zdobył zawodnik Iny – Mateusz Bednarski.

REKLAMA

Szans na zmianę końcowego rezultatu było jeszcze wiele, niestety nie udało się ich wykorzystać. Kolejny mecz Pogoni zostanie rozegrany w Suchaniu, gdzie Pogoń zmierzy się z zajmującym pierwsze miejsce w tabeli – Orkanem Suchań. Mecz odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 13:00.

Skład Pogoni Barlinek: Jakub Długaszek, Kamil Dydyna, Grzegorz Stanisz, Mateusz Kubicki (Mateusz Gadzała), Patryk Niedźwiedź (Seweryn Rolnik), Kacper Czarnecki, Oskar Kaczmarek, Kamil Trześniowski, Michał Diaków (Daniel Baranowski), Adrian Dwojewski (Daniel Decewicz), Adrian Glapiak (Marcel Drutowski).

Mati

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież