pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

W niedzielę, 14 kwietnia, członkowie XTC Extreme Cyclists Barlinek zorganizowali rajd rowerowy dla dzieci i ich opiekunów. Trasa prowadziła do Okna i z powrotem. Po dotarciu do celu na chętnych czekało ognisko, można było upiec kiełbaski, odpocząć.

W rowerowej przejażdżce wzięło udział 29 osób. Łącznie mieli do pokonania 15 km. Jak zapewniają organizatorzy, rajdy rodzinne będą odbywały się cyklicznie.

REKLAMA

Ponadto w każdy poniedziałek wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w przejechaniu około 25 km. Zbiórka chętnych przy fontannie o godz. 17:00. Wszystko to ma zachęcić mieszkańców Barlinka, i nie tylko do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

js

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież