pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
2.5384615384615 1 1 1 1 1 Ocena 2.54 (13)

04 maja przed godz. 10.00 na skrzyżowaniu głównej ulicy miasta Niepodległości, z ulicą Żabią, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu brał udział Ford oraz Renault. Wyjeżdżająca od strony ul. Żabiej kierująca Renault, nie zdążyła na czas skręcić kierownicą i wyprostować kół, w wyniku czego, uderzyła w bok nadjeżdżającego od strony Rynku Miejskiego Forda.

Z informacji udzielonej nam przez oficera prasowego KPP w Myśliborzu st. asp. Jacka Poleszczuka wynika, iż w zarówno w jednym jak i w drugim pojeździe byli tylko kierujący samochodami. Nic poważnego im się nie stało, byli trzeźwi.

REKLAMA

Drobne obrażenia jakie odnieśli w wyniku kolizji, zostały opatrzone na miejscu przez ratowników medycznych. Na czas pracy służb oraz usunięcia samochodów z drogi, ruchem w tym miejscu kierowali policjanci. Dzięki temu droga nie została zablokowana i nie występowały większe utrudnienia. 

monikary

 

Komentarze

+23

Guest

A ostatnio właśnie radni poruszali ten temat. Wczoraj wyjeżdżając w tym miejscu na niepodległości obtarłem się lusterkami z innym samochodem bo przy cukierni był zaparkowany samochód na chodniku, za parę minut była ta stłuczka. Ludzie trochę rozsądku z tym parkowaniem. Na prawde w tym miejscu ciężko się wyjeżdża
+33

Guest

prosze dopiero pisali o znaku zakazu parkowania a tu wypadek ,policja robi obiazd gdzie są zaparkowane auta i brak miejsca żeby dwa auta się mineły aż do samej ul. górnej

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".