pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Myśliborzu oraz Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, zapraszają na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. 10 maja – Rynek Miejski w Barlinku.

W programie:

- 13.00 msza św. w intencji strażaków w Kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

- 14.00 uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka oraz wręczenie decyzji o włączeniu OSP Rychnów do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego

- 13.0016.00 pokazy sprzętu i pojazdów służb mundurowych oraz konkursy

Serdecznie zapraszamy.

UM Barlinek

REKLAMA

barlinek

 

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Kto finansuje obchody?

powiatowe …. samo przez siebie mówi kto finansuje . boże !

Powiatowe....współfinansowane przez Straż Pożarną, Powiat Myślibórz, Gminę Barlinek, BOK, Nadleśnictwo , Policję i innych, patrz znaczki na dole plakatu. A na górze jak byk napisano, że rynek miejski...ludzie czytajcie ze zrozumieniem !!!
+5

Guest

Cytuję Guest:
W Parku Laskera takie imprezy robić z zawodami strażackimi, a nie na rynku.

A gdzie jest napisane, że odbędą się zawody strażackie na rynku? Ja w artykule i na plakacie widzę tylko wzmiankę o pokazie sprzętu.....
Co do miejsca to w parku "Laskera" miały by się odbyć pokazy? Niby gdzie? Przez chodnik, mostek wjadą wozy strażackie i zararkują na trawniku? A może zaproś strażaków di swojego ogrodu na trawniczek :)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".