pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (8)

4 maja na majówce w Moczydle spotkali się mieszkańcy wsi oraz ich przyjaciele, sympatycy aktywnych form wypoczynku. Na godzinę 10:00 zaplanowana była zbiórka przy świetlicy.

Po przybyciu na miejsce uczestnicy mieli do wyboru: marsz nordic walking - trasa ok. 10 km (Moczydło- Danków- Moczydło) lub wycieczkę rowerową - trasa ok. 22 km (Moczydło- Lipy- Danków- Moczydło). W świetnych humorach wyruszyli na wybrane trasy. Po drodze zarówno piesi jak i cykliści spotkali się na pikniku kawowym aby chwilę odpocząć w wiacie leśnej na drodze Moczydło- Danków.

REKLAMA

Wycieczka rowerowa i marsz nordic walking zakończyły się ogniskiem z kiełbaskami przy wiacie i placu zabaw w Moczydle. Najmłodsi brali udział w przyrodniczych zgadywankach a starsi w konkursie na temat turystyki. Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję na kolejne, sportowe i integracyjne imprezy.

Aktywne Moczydło

 

Komentarze

+6

Guest

Wspaniałe , tak bym chciał tam zamieszkać , wielkie brawo dla organizatorów powinno się ich docenić , prawda jest taka to wspaniali ludzie robią wspaniały klimat miejsca .
Jeszcze raz gratulacje !

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".