sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

11 maja na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, odbyła 25 kolejka o mistrzostwo klasy A grupy szczecińskiej. Rywalem naszego zespołu był Energetyk Gryfino. Pierwsze minuty były dość wyrównane, wiele walki z obu stron, jednak z biegiem czasu nasz zespół zaczął przeważać nad gośćmi z Gryfina.

Czego dowodem była bramka Kacpra Czarneckiego, po składnej akcji naszego zespołu. Do przerwy wynik ten się utrzymał. Drugie 45 minut podopieczni Michała Diakowa zaczęli z przytupem, strzelając szybko kolejnego gola, którego autorem ponownie był Kacper Czarnecki. Bramka ta ucięła skrzydła ekipie przyjezdnej. Drużyna z Barlinka w dalszych minutach kontrolowała grę, czego potwierdzeniem był dublet Adriana Dwojewskiego i jeden gol naszego najlepszego strzelca Kamila Dydyny.

Zespołowi z Gryfina udało się jednak w ostatnich minutach zdobyć dwie bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2.  W tym miejscu należy wspomnieć o kolejnym fantastycznym dopingu kibiców, którzy bardzo motywują naszych zawodników. Bez wątpienia to 12 zawodnik tej drużyny. Na stadionie również odbyła się zbiórka pieniędzy na zakup oprawy meczowej, by mogli jeszcze efektowniej wspierać klub z Barlinka. Następne spotkanie odbędzie się 17 maja w Dolicach z miejscową Unią. Będzie to bardzo ważny mecz, gdyż nasi zawodnicy nadal liczą się w walce o awans. Zawodników na boisko wprowadzali młodzi adepci ISF Pogoń Barlinek, którzy w przerwie meczu dali pokaz swoich umiejętności piłkarskich. Zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz do Dolic.

Skład drużyny CRS Pogoń Barlinek - Jakub Długaszek, Grzegorz Stanisz (Marcin Kądziela), Daniel Baranowski, Kamil Ciesielski, Kacper Błaż, Kamil Trześniowski, Mateusz Kubicki (Patryk Niedźwiedź), Kacper Czarnecki (Daniel Decewicz), Adrian Dwojewski (Adrian Glapiak), Kamil Dydyna (Marcel Drutowski).