pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Nie najlepiej dla Korala Mostkowo, skończyło się niedzielne spotkanie z drużyną Remor Recz. Mecz w szczecińskiej B klasie gr. 5 odbył się 12 maja na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku i został rozegrany w ramach 21 kolejki.

Podopieczni Jacka Poleszczuka ulegli drużynie Macieja Wojnicza i przegrali 1:2. Wynik ten uzyskano już w pierwszej połowie meczu i do końca spotkania nic się nie zmieniło. Gola dla Korala Mostkowo zdobył Tomasz Sobolewski, natomiast dla drużyny Remora Recz bramki strzelili Michał Mielcarek i Karol Bohdziewicz.

REKLAMA

Posypały się także żółte karki dla zawodników z obu drużyn.

Kolejny mecz Koral Mostkowo rozegra w Barlinku 26 maja.

monikary

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".