pldaenfrdeuk

 piątek 29 maja 2020r.   imieniny: Bogusława, Maksymilian, Teodor

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

W miniony weekend rozegrane zostały finały III Edycji Weekendowej Ligi Deblowej Thermo-Transit Cup. Do turnieju głównego awansowało 8 najlepszych par z rundy zasadniczej. Emocji nie brakowało, już od etapu ćwierćfinałów gdzie para P. Staszak/A. Pakosz prowadziła w decydującym super tie breaku aż 8/2 by ostatecznie przegrać 8/10 z parą R. Bunda/M. Goryński.

Swoje ćwierćfinały wygrały również pary P. Glapiak/A. Łuba, Sz. Bunda/P. Walaszczyk, a także M. Pakosz/J. Wiśniewski. W grach półfinałowych para R. Bunda/M. Goryński wygrała z parą P. Glapiak/A. Łuba. Natomiast Sz. Bunda/P. Walaszczyk w trzech setach pokonali parę M. Pakosz/J. Wiśniewski.

REKLAMA

W meczu o trzecie miejsce P. Glapiak i A. Łuba zagrali koncertowo i mimo ambitnej postawy pary Pakosz/Wiśniewski wygrali spotkanie w trzech setach. W finale znakomity mecz rozegrał najmłodszy uczestnik turnieju Paweł Walaszczyk (11 lat). Nie brakowało asów i efektownych winner’ów połączonych z niewielką liczbą niewymuszonych błędów. W konsekwencji para Sz. Bunda/P. Walaszczyk wygrała z parą Bunda/Goryński 6/3 6/2 i tym samym obroniła tytuł z roku ubiegłego.

Klasyfikacja medalowa:
1 miejsce – Sz. Bunda/P. Walaszczyk
2 miejsce – R. Bunda/M. Goryński
3 miejsce – P. Glapiak/A. Łuba
4 miejsce – M. Pakosz/J. Wiśniewski

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Akademia Tenisa Barlinek

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".