pldaenfrdeuk

 piątek 19 lipca 2019r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
2.7777777777778 1 1 1 1 1 Ocena 2.78 (9)

1 maja członkowie Klubu zorganizowali dla mieszkańców bezpłatne przewozy po jeziorze jachtem DZ. Mimo “wybitnie żeglarskiej pogody”, mieszkańcy dopisali. 4 maja odbyło się uroczyste otwarcie sezonu regatami o Puchar Burmistrza w klasie Omega i Optimist. Mieliśmy zaszczyt gościć kolegów żeglarzy z Lubniewic, Stargardu, Myśliborza i Morzyczyna. Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe dla Gminy Barlinek i GBS Bank. 

W ubiegłą sobotę żeglarze reprezentowali nasz Klub na regatach Pucharu Ziem Zachodnich na jeziorze Miedwie. Tego samego dnia odbyły się pierwsze zajęcia nowych adeptów żeglarstwa. Tym razem pogoda dopisała, więc po krótkiej lekcji teorii można było zejść na wodę. 

REKLAMA

Jednocześnie w naszym Klubie prowadzone jest szkolenie żeglarskie w ramach Programu 15+ oraz 60+.

Już w najbliższy weekend kolejne zajęcia i treningi.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Beata Ciesielska

 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież