pldaenfrdeuk

 czwartek 2 lipca 2020r.   imieniny: Juda, Maria, Urban

Reklama

A A A
3.25 1 1 1 1 1 Ocena 3.25 (4)

Na ulicy Żabiej od strony piekarni i kwiaciarni ustawiono znak B-36 „zakaz zatrzymywania się" . Wyjątkiem może być zaopatrzenie. Taki sam znak znajduje się po drugiej stronie jezdni.

Znak stoi od kilku  godzin, pewnie dlatego wielu kierowców tam parkuje. Taka jazda na pamięć może za jakiś czas skutkować mandatem.

REKLAMA

Obustronny zakaz parkowania, na pewno usprawni poruszanie się samochodami po tym odcinku ul. Żabiej. 

js

 

barlinek

 

Jak nas poinformował jeden z naszych czytelników, taki sam znak, jak na ulicy Żabiej ustawiono na ul. Armii Krajowej. Także i tam kierowcy, jak na razie nie bacząc na niego parkują na zakazie.

js

 

barlinek

Komentarze

+6

lukasz80

Czas żeby miasto pomyślało o parkingach wielopoziomowych.Droga inwestycja ale jedyne rozwiązanie .Rozsądna opłaty miesięczna za korzystnie z parkingu pozwoliła by utrzymać taki parking i w części zwrócić koszt inwestycji.Mieszkańcy osiedli i miasta w końcu mieli by gdzie parkować.Budują bez infrastruktury brak parkingów,śmietników, zieleni.Blok parę metrów od bloku w talerze sobie zaglądają.
+3

Guest

Znak zakazu B-36 „zakaz zatrzymywania się" na ul. Armii Krajowej - nareszcie. Tępi "kierowcy" z ulicy dwukierunkowej beztrosko robili "sobie" Jednokierunkową. Ale i tak lipa! Nie widzę w tej samej linii takiego samego znaku od zjazdu z ul. Niepodległości na ul. Armii Krajowej. Zatem proszę nie dziwić się, że "producenci ul. jednokierunkowej z ul. dwukierunkowej" nadal uśmiechają się głupawo na załączonej fotce. Czy w "Ojczyźnie beztroskich Słowian" nigdy, żadna praca nie zostanie wykonana z należytą perfekcją?
+5

Guest

Kolejna sobotnia noc *** urzadziła sobie wygłupy jeżdząc na recznym wokół ronda bankowego. Panowie żenujące te wasze popisy. Nastepna taka akcja zostanie nagrana a filmik wysłany na policje. Nie zapomnijcie pochwalic sie wysokoscia mandatów he he he
-5

Guest

Szanowni mieszkańcy. Zakaz zatrzymywania się i postoju od strony centrum handlowego jest warunkowy i sprecyzowany nie jak autor artykułu napisał "nie dotyczy zaopatrzenia" a z warunkiem "nie dotyczy rozładunku i załadunku" zatem kiedy wychodzę z piekarni z chlebem w torebce, lub z kwiaciarni z kwiatami, bądź z cukierni z ciastem jak najbardziej mogę korzystać gdyż wykonuję czynność załadunku zakupionego towaru jaki by on nie był. Czy ktoś ma inne zdanie? Natomiast od strony ul. Niepodległości dyskusji nie ma i być nie może...
-6

Guest

Świetnie postawcie wszędzie zakazy,resztę wolnej przestrzeni oddajcie pod deweloperkę bez miejsc parkingowych jak to ma to miejsce teraz w Barlinku.Aut przybywa a miejsc dla nich nie.Co za tok myślenia kogoś odpowiedzialnego za ten stan rzeczy!
+18

Guest

Znaki zakazuja postoju a wiedzą parkujacych tam kierowców została jeszcze w ośrodku szkolenia ;) Patrząc na zdjęcie to mandaty można pisać za parkowanie w miejscu niedozwolonym oraz parkowanie w rejonie skrzyżowania.
+24

Guest

Teraz polecam żeby policja często podjeżdżała i wypisywała mandaty :) Ludzie szybko się nauczą, że tam nie warto parkować

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".