pldaenfrdeuk

 czwartek 2 lipca 2020r.   imieniny: Juda, Maria, Urban

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

30 kwietnia 2018 roku pisaliśmy o fekaliach i papierze toaletowym, który pojawia się na skrzyżowaniu ulic Górna i Chmielna, po większych opadach deszczu. Wtedy też usłyszeliśmy, co trzeba zrobić, żeby do tego nie dochodziło.

Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągowo - Kanalizacyjnego "Płonia" zapewniał, że pracownicy spółki będą tam sprzątać. Po nocnych opadach widać efekt tego sprzątania.

REKLAMA

W rozmowie z mieszkańcami wspominanych ulic i właścicielami garaży uwidacznia się kolejny problem. Zalewanie garaży. Co mówią w tym momencie o radnych, barlineckich inwestycjach w kanalizację, nie nadaje się do publikacji. 

js

 

 

Komentarze

+19

Guest

Garaże na Chmielnej były zalane, ale to pewnie kwestia drożności studzienki kanalizacyjnej. Właściciele garaży sprzątając dokoła swoich garaży zwykle śmieci przesuwają w stronę studzienki, traktując ją , jak śmietnik, a potem dziwią się, że studzienka nie jest drożna! Panowie-studzienka, to nie śmietnik, żeby zbierała wodę deszczową, to musi być drożna!
+25

Guest

Tak się dzieje gdy komuś pomyli się sieć deszczową z kanalizacyjną i bez przeszkód się do niej podłącza.
A wiemy że odprowadzanie nieczystości kosztuje więc tak najprościej. He he.
Naprawdę niektórzy nie mają rozumu tak robiąc.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".