piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

25 maja na stadionie miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku rozegrany został mecz 27 kolejki A klasy. Tym razem klub z Barlinka podejmował Drawę Drawno. Mecz od samego początku układał się na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej minucie meczu, strzałem z dystansu popisał się obrońca Pogoni - Daniel Baranowski, strzelając pierwszą bramkę i otwierając tym samym wynik spotkania.

Niespełna 10 minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego udało mu się po raz drugi wsadzić piłkę do siatki rywala. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, w 17 minucie Adrian Dwojewski schodzi do środka pola i oddaje strzał zza 11 metra zostawiając bramkarza Drawy bez szans. Niestety dla piłkarzy z Drawna nie był to dobry dzień, piłkarze Drawy grający w osłabieniu stracili w pierwszej połowie jeszcze jedną bramkę, którą strzelił napastnik naszej drużyny - Kamil Dydyna.

W dalszej części spotkania Drawa Drawno nie zdołała stworzyć sobie dogodnych sytuacji aby zmienić wynik meczu. Natomiast piłkarze z Barlinka radzili sobie z tym znakomicie. W 70 minucie meczu swoją drugą bramkę strzela ponownie Kamil Dydyna. W 78 minucie sędzia główny dyktuje rzut karny dla Pogoni Barlinek. Do piłki podchodzi kapitan zespołu - Kamil Dydyna i po raz trzeci w meczu nie myli się, zdobywając hat-tricka. Wydawałoby się, że gorzej dla Drawy być nie może - nic bardziej mylnego. Wynik meczu zamknął ten który w pierwszej minucie go otworzył, grający z numerem 2 - Daniel Baranowski. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, strzałem z główki zdobywa 7 bramkę dla naszego Zespołu.

Mecz 27 kolejki A klasy, Pogoń Barlinek - Drawa Drawno, 7:0. Gratulujemy wysokiego zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach. Następny mecz Pogoni odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17:00 w Barnimie, gdzie Pogoń podejmować będzie miejscowy Świt Barnimie. Zapraszamy!

Skład Pogoni Barlinek: Oskar Monasterski, Kamil Ciesielski (Cezary Bilas), Kamil Dydona, Grzegorz Stanisz, Adrian Dwojewski (Adrian Glapiak), Patryk Niedźwiedź (Seweryn Rolnik), Kacper Czarnecki, Kamil Błaż (Marcel Drutowski), Daniel Baranowski, Michał Diaków (Mateusz Kubicki), Alan Michalak.