pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (9)

02 czerwca na ul. Stodolnej, odbył się festyn zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Pogoda w tym roku dopisała, więc rodzice wraz ze swymi pociechami, licznie uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach. Tradycyjnie już nie brakowało dmuchanego placu zabaw, do którego ustawiała się niemalejąca kolejka dzieci.

Oprócz tego można było wziąć udział w konkursie plastycznym, konkurencjach sportowych, przeciąganiu liny a także nauczyć się grać w tenisa. Gościem specjalnym był symbol Szkolnej Kasy Oszczędności – Sówka, z którą każdy mógł się sfotografować i przybić „piątkę”. Dla wszystkich dzieci przygotowano wodę, wafelki oraz cukierki. Wielką atrakcją był przyjazd strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Druhowie pokazali wyposażenie wozu strażackiego ale to co przyciągnęło największą ilość dzieci, to przygotowana kurtyna wodna.

REKLAMA

W tak upalny dzień, dzieci mogły lać do woli wodą z węża strażackiego a powstałe w wyniku dużej ilości wody błoto, było kolejnym miejscem do wspaniałej zabawy. Wszystkie atrakcje były darmowe. Za naszym pośrednictwem, organizator Alicja Kowalewska, składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji festynu na ręce - Marty Kolańczyk, Natalii Goryńskiej, pracowników Barlineckiego Ośrodka Kultury, strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Mostkowa i Romana Bundy wraz z trenerami szkółki tenisowej. Sponsorzy - Gmina Barlinek, PGK Sp. z o.o. Barlinek, Paweł Kowalewski, Marcin Goryński, Tomasz Strychalski, Marcin Czerniejewski, Bank PKO BP S.A., GBS Bank, Hurtownia Inwalidów „Warta” w Barlinku.  Festyn odbył się dzięki współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Piast”.

monikary 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Od kiedy osiedle Stodolna to osiedle Wyzwolenia ? Mieszkam tutaj od urodzenia i z taką nazwą spotykam się pierwszy raz

Hmmm..ja tez.. bardziej juz chyba pasuje do wyzwolenia ul. 31Stycznia. Albo Niepodleglosci hehe
+10

Guest

A czy to istotne, najważniejsze że dzieci się super bawiły, bo to był Dzień Dziecka i w tym dniu nie ważne są koszty. A po zdjęciach widać, że zabawa była wyśmienita!!!!!!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".