pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (8)

W przyszłości planowana jest cała alejka, a dziś 02 czerwca, posadzono pierwsze pięć wierzb, które będą ozdobą ulicy Słowackiego. Drzewka sadziły dzieci wraz z rodzicami a była to jedna z atrakcji festynu zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Dodatkowo na wszystkich małych mieszkańców ulicy, czekały gry i zabawy sportowe, twister, balony i bańki mydlane. Największą frajdę sprawili jednak strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, którzy zrobili pokaz sprzętu strażackiego.

REKLAMA

Dodatkowo w tak upalną pogodę jak tego dnia, prawdziwym ukojeniem i znakomitą zabawą był prysznic z węży strażackich. Jak opowiadały nam dzieci – to był najlepszy Dzień Dziecka w jakim uczestniczyły. Festyn przy ul. Słowackiego, zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, zorganizował Cezary Michalak. 

monikary

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".