pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - MDK " wzięło udział w programie Społecznik 2019 - Inicjatywy obywatelskie. Program ten to innowacyjna forma budżetu obywatelskiego. Jak zagłosować na barlinecki projekt?

Na stronie programu należy wybrać powiat zamieszkania - myśliborski, wówczas pojawią się 3 projekty do wyboru. Projekt barlinecki ma numer 55/RIO/SPOŁ/2019 a tytuł: Lubimy Zet-Pe-Ty! Festiwal Zajęć Praktycznych i Twórczych. W ramach tego samego głosowania można wybrać dodatkowo 3 inicjatywy ponadlokalne.

W tym roku Festiwal Zet-Petów! Dla dziewczynek i chłopców z całego powiatu!

REKLAMA

Lubimy Zet-Pe-Ty! Zajęcia Praktyczno -Techniczne? Zajęcia Przyjemne i Twórcze? To może iść w parze! Właśnie taki będzie nasz Festiwal Zajęć Praktycznych i Twórczych w Barlinku! Majsterkowanie czy szydełkowanie? Robotyka czy gotowanie? Konstruowanie czy muzyka? Lepiej i to i to i to! Zorganizujemy pełne frajdy i twórczych inspiracji bezpłatne warsztaty dla dzieci w powiecie myśliborskim! Sprawmy dzieciom dzień pełen zabawy, radości i rozwoju!

Pamiętacie Państwo zeszłoroczną akcję pt. Ta zabawa też nie jest dla dziewczynek? W tym roku mamy szansę na kolejną świetną zabawę z programu Społecznik!
Zagłosujcie na nasz projekt pt. Lubimy Zet-Pe-Ty! Festiwal Zajęć Praktycznych i Twórczych a my zajmiemy się resztą!

Mamy bardzo duże szanse zdobyć pieniądze na realizację festiwalu! Dwa projekty o największej liczbie głosów dostaną dofinansowanie (wymagany min. próg 199 głosów!). Pomóż nam zdobyć pieniądze na działanie dla mieszkańców Barlinka!

Głosować może każdy mieszkaniec powiatu powyżej 16 roku życia. Każdy może oddać tylko jeden głos. Głosować można tylko przez internet, do 14 czerwca!

Bardzo prosimy o głosy i upowszechnianie naszej inicjatywy!

Stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - Mały Dom Kultury"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".