pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

31 maja w Warszawie, odbyła się Gala BSB, która była połączeniem elitarnej rozrywki biznesu z profesjonalnym wydarzeniem sportowym. Na Galę zaproszony został Nasz zawodnik Aleksander Wereśniak, reprezentujący Klub BORAN TEAM Barlinek.

Na gali odbyło się 8 pojedynków: 5 na zasadach K1 i 3 na zasadach MMA. Przeciwnikiem Olka był zawodnik z Warszawy, zawodowy Mistrz Polski K-1, zdobywca Pucharu Polski i medalista Mistrzostw Polski - Kirył Len z Klubu Sparta Gym.

REKLAMA

 

Aleksander był dobrze przygotowany, wszystko wskazywało na to, że da świetny pojedynek, nastawieni byliśmy na wygraną. Niestety doświadczenie przeciwnika wzięło górę i w rezultacie Olek przegrał w trzeciej rundzie. Walka była dobra, zawodnicy pokazali chart ducha, jak twierdzi trener Krzysztof Woźniak, Olek pokazał niespełna 20% swoich umiejętności, ewidentnie zabrakło doświadczenia, ale potencjał jest i czekamy na kolejne walki.

Dziękujemy za wsparcie: Sinnplus Zabezpieczenia Antykorozyjne Pełczyce, Borne Furniture Sp. z .o.o., Marcin Frankowski, Michał Nejnan, Centrum Nurkowe LINUR.

BORAN TEAM

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".