pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W dniu 04 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miejskim Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński podpisał umowę z Firmą Madex Sp. z o.o. Waldemar Borowski na wykonanie zadania: „Przebudowa ul. Matejki”.

Zakres przebudowy obejmuje demontaż istniejącej już nawierzchni, chodników oraz zjazdów, naprawę istniejącej sieci kanalizacji deszczowej oraz regulację istniejącej dotychczas infrastruktury drogowej (studnie kanalizacyjne, wodociągowe, telekomunikacyjne).

REKLAMA

 Wykonanie nowej nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów z kostki brukowej o łącznej nawierzchni 3033 m2 na odcinku 0,42 km oraz wykonanie progu zwalniającego i skrzyżowania wyniesionego na skrzyżowaniu ul. Matejki, ul. Kasprowicza, ul. Kossaka. Przekazanie placu budowy nastąpi 07.06.2019 r., a planowany termin zakończenia prac to 04.10.2019 r.

Wartość całkowita inwestycji wynosi 998 837,40 zł brutto. Inwestycja jest realizowana ze środków własnych Gminy Barlinek.

UM Barlinek

 

Komentarze

+1

Guest

To na zdjęciach to prywatna droga dojazdowa do posesji. W niewielkim stopniu ma związek z ulicą Matejki, no chyba to, że jest do niej prostopadła. Miasto przejęło ten pasek betonu od wspólnoty? Tak samo jak odcinki dróg dojazdowych, międzyblokowych na Przemysłowej?
-1

Guest

Cytuję Guest:
Na remont czekam także ulica Spokojna która jest w strasznym stanie.

Słusznie. Można zderzak urwać w połowie ulicy. Nie mówiąc już o tym, że strach tam chodzić po ulicy i zapadających się chodnikach. Można by to zrobić.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".