pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
2.25 1 1 1 1 1 Ocena 2.25 (4)

Zwycięstwem 10:0 dla Korala Mostkowo, zakończył się mecz z Błękitnymi Sarnik. Spotkanie odbyło się 09 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Mecz w szczecińskiej B klasie gr. 5, rozegrany został w ramach 25 kolejki.

Podopieczni Jacka Poleszczuka (Koral Mostkowo), zajmują w tabeli obecnie 3 miejsce z 47 punktami. Zespół Damiana Miczke (Błękitni Sarnik) jest na ostatnim, 13 miejscu, z dorobkiem 5 punktów. Ostatnie mecze w tym sezonie, rozegrane zostaną już w przyszłym tygodniu, 16 czerwca.

REKLAMA

Koral Mostkowo zmierzy się Koroną Raduń, natomiast Błękitni Sarnik podejmą u siebie drużynę Pomorzanina Zamęcin.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".