pldaenfrdeuk

 sobota 4 lipca 2020r.   imieniny: Ageusz, Alfred, Elżbieta

Reklama

A A A
2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (2)

Ważnym tematem ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej, był stan bezpieczeństwa w gminie Barlinek. Stąd obecność na niej komendanta Komisariatu Policji w Barlinku, asp. sztab. Krzysztofa Maciaszka i komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu, mł. bryg. Grzegorza Słoty.

Obaj komendanci przedstawili statystyki za miniony 2018 rok. Oprócz tego były podziękowania dla obu komendantów, ale też i konkretne pytania. Chociażby o procedury, jakie obowiązują policjantów w chwili otrzymania sygnału o pobiciu ucznia w szkole.

REKLAMA

Pytano, co można uczynić, aby komisariat policji w Barlinku podniósł swoją kategorię z trzeciej na drugą? Te i kilka innych tematów dotyczących bezpieczeństwa w materiale filmowym.

js

 

Dyskusja rozpoczyna się od 10min. 47s.

Komentarze

+8

Guest

Cytuję Guest:
Pod koniec ubieglego roku wybuchła epidemia wśród strażaków PSP zwana potocznie,,czerwonka'' dzielni strazacy z PSP masowo przebywali na zwolnieniach no cóż hipokryzja wtedy wszyscy strazakami nie byli mimo iż podobno to służba i powolanie! Ochotnikow się czepiają .

Pan Marek.k się powtarza zmień plyte
-1

Guest

Pod koniec ubieglego roku wybuchła epidemia wśród strażaków PSP zwana potocznie,,czerwonka'' dzielni strazacy z PSP masowo przebywali na zwolnieniach no cóż hipokryzja wtedy wszyscy strazakami nie byli mimo iż podobno to służba i powolanie! Ochotnikow się czepiają .
+1

Guest

W 2018 były dwa srednie auta gaśnicze w Barlinku , dziś zostalo jedno !Pan komendant PSP zna też odpowiedź Komendanta Głównego PSP odnosnie posterunku w Barlinku. Jest zgoda pod warunkiem podziału posiadanych obecnie etatów. Czym więc jest lepszy Myślibórz i Debno od Barlinka dzielić etaty na 3. Zamiast bajki opowiadać i obrazki wręczac.
+13

Guest

Zatruwanie Barlinka szczególnie Górnego Tarasu powinno być objęte szczególnym nadzorem policji bo trucie ludności mieści się w zakresie bezpieczeństwa. W dniu 10.06.2019r Hacon bez żadnych zachamowań wrzuca do środowiska trujący ciężki gaz. Temperatura powietrza 30 st.c. na zamykanie okien już nie ma czasu, miaszkanie nasycone tym smrodem, jedynie pozostała szybka ewakuacja z mieszkania. Hacon powinien przynajmniej określić godziny ataku gazowego by był czas na zamknięcie okien w mieszkaniach.
+24

Guest

No właśnie, miasto bardzo ładne, ale główna infrastruktura to gęsta sieć monopolowych. Ścieżki rowerowe może i są, ale wieczorem strach jeździć i spacerowac bo wszystko okupowane przez alkusów. nie czuć obecności policji w tym mieście, nie czuć w ogóle. A jeżeli jest jakieś miejsce gdzie radiowóz nie wjedzie, to znaczy ze tam jest bezpieczny bastion do łamania prawa, bo zobaczyć w tym mieście patrol pieszy to rzecz prawie niespotykana. wygląda na to ze będzie tylko coraz gorzej
+12

Guest

Jaka „Przemysłowa” ? w centrum trąbią hejnały piwne ,winne oraz inne.

A sprawa prosta mandat i tyleż a zapewniam ze nawet z obcokrajowca z Mozambiku da sobie radę nasze prawo żeby ściągnąć .
Tylko trzeba tego co wypisze ...
+16

Guest

Za mało zajęć ma młodzież. Za mało sportu.
Hala sportowa, dawniej NETTO, stoi i niszczeje.
Za mało zainteresowań, za dużo czasu na głupoty.
Gdzie są Rodzice tych wandali ? Chociaż dorośli też nie są lepsi, też pijanych widać wszędzie i wokół
+10

Guest

Byłoby miło gdyby policja zajęła się patologią stwarzającą niebezpieczeństwa w miejscach publicznych. Kiedyś tu było bezpieczniej.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".