pldaenfrdeuk


 środa 21 sierpnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfina, Emilian

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Wcale nie tak dawno mieszkańcy Moczkowa cieszyli się m.in. z nowego chodnika. Wreszcie mogą bezpiecznie poruszać się w tamtym rejonie. Okazuje się jednak, że radość to jedno, a stan nowego chodnika to drugie.

"Chodnik ma niecały rok, a wygląda jakby miał 30 lat” - pisze m.in. do naszej redakcji, czytelnik. „Myślę, że nie tylko ja byłbym zainteresowany tym dlaczego gmina jeszcze nie wymogła na wykonawcy, naprawy tego chodnika".

 

REKLAMA

Jak się dowiedzieliśmy w barlneckim Urzędzie Miejskim, stan chodnika został zgłoszony do zarządcy drogi. Jest nim Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie. W najbliższym czasie chodnik będzie naprawiony.

js

Foto: Czytelnik - dziękujemy

Komentarze  

+9 # Guest 2019-06-11 13:57
Cóż.
Oficjalna kwota na chodnik - XXXzł.
Kwota jaka faktycznie idzie na chodnik - X% z XXXzł, więc trzeba wziąć taniego niefachowca:D

Reszta kwoty wiadomo gdzie;) Standard
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # JoannaR 2019-06-11 13:45
Pieniądze z Budżetu Obywatelskiego na to poszły. A, że nikt wykonawcy nie pilnuje to inna rzecz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-06-11 15:59
Cytuję JoannaR:
Pieniądze z Budżetu Obywatelskiego na to poszły. A, że nikt wykonawcy nie pilnuje to inna rzecz.

Pod urzędem jest przecież równy chodnik! Burmistrz po równym chodzi. Jeszcze trochę i gwarancja minie i będzie inna wymówka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-06-11 11:36
Przejdź się chodnikiem ul. Fabryczną w kierunku Ha-Conu to dopiero zobaczysz super chodnik, na którym można się połamać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-06-11 11:10
No cóż wykonawcy tak budują na ile wymagają tego inwestorzy,a że nie ma specjalnego wymogu to też wykonawcy nie przykładają sie za bardzo do jakości,gdyby pieniądze na ten cel szły z prywatnego portfela efekt byłby zgoła inny,a tak wyrzucane są nasze społeczne pieniądze prosto w błoto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-06-11 10:30
Brawooooo . Gdzie jest ten kierownik budowy co prace nadzorował ? Brawooo to jest Polska . 3 razy sie zaplaci z podatnika kieszeni a co tam. Powinno sie teraz ujawnic i pociagnac do odpowiedzialnosci winnego/winnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-06-11 10:02
rozpada się nowa obwodnica Barlinka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 # Guest 2019-06-11 10:57
Cytuję Guest:
rozpada się nowa obwodnica Barlinka

Można wiedzieć gdzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-06-11 08:34
W Łubiance to samo od samego początku, ale przecież mamy się cieszyć ,że chodnik jest!! Pozdrawiam odpowiedzialnych za ten bubel!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-06-11 15:56
Cytuję Guest:
W Łubiance to samo od samego początku, ale przecież mamy się cieszyć ,że chodnik jest!! Pozdrawiam odpowiedzialnych za ten bubel!

Jakieś dwa miesiące temu władze samorządowe również zwróciły się do zarządcy z pismem i co? Wielkie nic! Taką mamy skuteczność Barlineckiego samorządu! A ludzie, mieszkańcy sołectwa- no cóż....ich problem i tyle! Tak najłatwiej, bo przecież jak już pismo złożone to nic nie trzeba robić!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+24 # Guest 2019-06-11 07:37
Tak to jest jak nie zrobi się wymiany gruntu na minimum 40cm minerału i zamiast piasku z cementem to daje się szpryt na 2cm, zimą kostki nie podniesienie i gotowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi