pldaenfrdeuk

 niedziela 5 lipca 2020r.   imieniny: Antoni, Bartłomiej, Jakub

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Dnia 10 czerwca 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Barlinku podpisana została umowa na realizację przebudowy wewnętrznych dróg dojazdowych do budynków szeregowych nr 2, 3 i 4 przy ul. Kossaka oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej przy ul. Kossaka w Barlinku.

Umowę podpisali Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz Wykonawca firma Madex Sp. z o.o. Waldemar Borowski. Zakres przebudowy obejmuje demontaż istniejącej nawierzchni jezdni, chodników oraz zjazdów. Naprawę sieci kanalizacji deszczowej, regulację infrastruktury drogowej tj. studnie kanalizacyjne, wodociągowe, telekomunikacyjne, a także wykonanie nowej nawierzchni: jezdni, chodników i zjazdów z kostki brukowej o łącznej powierzchni 1797 m2.

REKLAMA

W ramach pracy wykonana zostanie także sieć kanalizacji deszczowej ul. Kossaka. Przekazanie placu budowy Wykonawcy nastąpi 14.06.2019 r., a planowany termin zakończenia prac to 04.10.2019 r. Całkowity koszt inwestycji to: 853 842,52 zł brutto Inwestycja jest realizowana w całości ze środków Gminy.

UM Barlinek

 

barlinek

Komentarze

+1

Guest

Po co Kossaka remontować jak tam nikt prawie nie mieszka. *** Lepiej drogę na Ożar bo ostatnio (2tyg temu) złapałam tam gumę po wjeździe w dziure na drodze!!! Pozdrawiam
-4

Guest

Przecież na tą inwestycje gmina miała 450 tys.zł, jak można tak szybko podpisać umowę gdzie wykonawca podał cenę prawie 90% wyższą, w takim tempie zadłużycie nasze miasto w ekspresowym czasie, podwyższacie podatki na każdym kroku, a pieniądze wydajecie bez jakiejkolwiek refleksji.
+6

mdma

Gdyby się czytało WPF to by się wiedziało, że Chopina ma być robiona za rok. Daj palec a wezmą całą rękę. Ludzie by wszystko chcieli od razu. A skąd na to fundusze? Remont takiej ul. Chopina to przynajmniej 1 mln zł, a w obecnych realiach pewnie więcej. Budżet miasta nie jest z gumy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".