pldaenfrdeuk


 wtorek 22 października 2019r.   imieniny: Filip, Halka, Kordula

Reklama

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji  Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, pełniąc służbę na ulicach Barlinka, podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn. W jej trakcie policjanci u obu mężczyzna ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy, w ilości ok. 4 gr. Obaj usłyszeli zarzuty w związku z posiadaniem środków psychotropowych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Na terenie jednego z marketów w Barlinku zatrzymano kobietę, która wspólnie i w porozumieniu z inną osobą dokonała kradzieży artykułów chemicznych i spożywczych na kwotę ok. 600 zł. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. Ukradziony towar wrócił do właściciela sklepu. 

js

REKLAMA

 

Komentarze  

+2 # Guest 2019-06-17 18:43
*** Przyczepiaja sie do ludzi, ktorzy nie popełniaja żadnych wyroczen. Bezalkoholowe, dla orzeźwienia za kółkiem możesz pic i nic Ci nie zrobia. A jak chlaja na Delcie to ich nie ma. Zaj....cie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2019-06-17 07:03
Jednak ,na Policję ze Szczecina można liczyć .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-06-17 05:36
W sobotę siedziałam w parku Laskera,chciał człowiek czy nie obserwował gowniarzerie pijąc litrami wódkę, mieszając z piwskiem i Bóg wie jeszcze z czym.Przyszlo trzech policjantów którzy podeszli do mnie ,gdzie piłam piwo bez alkoholowe ,oczywiście zapytali co pije ,odpowiedziałam że bez alkoholowe .Mądry, wyuczony policjant pyta ile alkoholu jest w piwie bez alkoholowym .Noo ręce opadły. Mówię idźcie tam dzieciaki piją wódkę-myślicie że poszli ,Nieeeeee. Brawo Policja!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-06-17 13:27
STANDARD

Czyli to chyba dość klarowne, że policja podchodzi wyłącznie do ludzi BEZKONFLIKTOWYCH i niestrasznych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 # Guest 2019-06-16 16:46
Bardzo dobrze ze widać ich na ulicach Barlinka
I jak widać są efekty nawet jak by meneli mniej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-17 # Guest 2019-06-16 14:04
Dno. Chłopaki chcieli dotrwać do rana na euforii i od r razu kryminaliści... brawo policja ( dla osób, które będą sypać negatywami - nie biorę i nie słucham trchno ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-06-16 18:49
przeciez to pewnie nie po euforii, tylko iles dni wczesniej, myslisz ze w ciagu 24 godzin juz szlyby takie szczegolowe informacje na stronke?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-10 # Guest 2019-06-16 11:29
A kto ujawnił tą kradzież w sklepie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-11 # Guest 2019-06-16 11:18
Za amfe dostal odrobki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+32 # Guest 2019-06-16 09:50
Za towar ukradziony w sklepie grozi 5 lat więzienia, za amfe 3 lata .Śmiech na sali!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-06-16 12:48
Cytuję Guest:
Za towar ukradziony w sklepie grozi 5 lat więzienia, za amfe 3 lata .Śmiech na sali!!!

Smiechem jest ściganie ludzi za dysponowanie swoim zdrowiem i zyciem. Nic nikomu do tego kto co je i pije. Natomiast kradziez ma wymierny wplyw na wspolobywateli i takie cos nalezy scigac i karac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-06-17 06:06
A jaką masz pewność że nie sprzedawali swoich prochów małolatom ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 # Guest 2019-06-17 21:57
Cytuję Guest:
A jaką masz pewność że nie sprzedawali swoich prochów małolatom ?

A kto wierzy jeszcze w takie bajki? Żaden diler dzieciakowi nic nie sprzeda, na logikę jeśli przyjdzie co do czego to wiadomo, że małolat ze strachu puści parę z ust.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2019-06-16 18:47
może się awanturowali pod wpływem. Ale jesli ktos jest pod wplywem narkotyków itp, ale się nie czepia do nikogo, to nie powinien być łapany, już gorsze są pijackie dzieciakowe patologie popisujące się w parkach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-06-16 11:05
Od razu przypomina mi się jak w kabarecie Daniec kombinował jak tu dostać się do kryminału. Zrobił aferę na miliony- niedopełnienie obowiązków wyrok w zawieszeniu. Wziął grubą łapówkę okazało się , że mu ją podrzucono uniewinniony. Wreszcie zdesperowany wpadł na pomysł i ukradł w sklepie konserwę i dostał półtory roku do odsiadki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi