pldaenfrdeuk

 czwartek 18 lipca 2019r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
3.2222222222222 1 1 1 1 1 Ocena 3.22 (9)

Od 1 lipca bezpieczeństwa kąpiących się na plaży miejskiej strzeże dwóch ratowników. Plaża czynna jest od godz. 10:00 do 18:00. Osoby dorosłe za bilet zapłacą 3 zł. Młodzież 2 zł. Jak już pisaliśmy plaża jest w pełni przygotowana do sezonu letniego.

Naprawiono pomosty, wyremontowano toalety, nawieziono nowy piach. W miarę możliwości usunięto wodorosty rosnące na dnie. Obiekt jest monitorowany.

REKLAMA

W najbliższych dniach pojawi się zarówno przed wejściem, jak i na samej plaży stoisko z napojami i jedzeniem. Do szczęścia potrzebne jest teraz tylko słońce. 

js

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze  

-4 # Guest 2019-07-03 13:19
Cytuję Guest:
Za wejście na plaże bilety? :D
W biednym Myśliborzu wejście na plaże za free i do tego czterech ratowników czuwających nad bezpieczeństwem. W "bogatym" Barlinku trzeba płacić. Ciekawe czy zarobi na siebie osoba sprzedająca bilety :-*

Biedny to jesteś, bo żydzisz 2 zł :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-03 12:51
Bojkotować plaże i w ogóle tam nie chodzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 # Guest 2019-07-03 08:03
Ludzie......potraficie tylko narzekać. Cieszcie się że jest plaza. Na pogodę nie mamy wpływu. A jak komuś się nie nie podoba plaża to żaden przymus korzystać. Ludzie cieszcie się życiem zamiast ciagle narzekać!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-03 09:13
No tak na pogodę nie mamy wpływu,ale dzierżawca musiał bulić do kasy gminy nie ważne czy miał ludzi na plaży czy też nie. :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-03 07:36
Co to za temat na plaży są ratownicy brawo brawo ludzie padajcie na kolana władza jest boska . Przez swoje długie życie nie widziałem takiej manipulacji a naród ciemny co ma się teraz kłaniać. Jak by poprzedni dzierżawca nie otworzył plaży w terminie dostał by wiadro pomyj na głowę , nie mówiąc o braku ratownika , otwarciu bufetu czy innych . Gdzie rowerki albo sprzęt do pływania były deski ostatnio gdzie są . Gdzie torba R1 przy ratownikach nie widzę . Nic tam nie widzę i nie zobaczę bo wolę jechać z dziećmi na Długie mając plaże w swoim mieście
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-07-03 07:36
Za wejście na plaże bilety? :D
W biednym Myśliborzu wejście na plaże za free i do tego czterech ratowników czuwających nad bezpieczeństwem. W "bogatym" Barlinku trzeba płacić. Ciekawe czy zarobi na siebie osoba sprzedająca bilety :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-07-03 07:25
Plaża była czynna od 10-20 siedzieć można było do 22 . Jeżeli to jest kąpielisko to jest źle oznakowane brak czerwonych bojek i innych rzeczy . Łódź stoi przy brodziku i do czego ma służyć. Piach z Krzynki nawieziono ale stary został zaraz się zmiesza a po imprezie znów pełno petow masakra płakać się chce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-03 05:44
Dlaczego tylko do 18? Powinna być otwarta do 20 lub 21 żeby Ci co pracują też mogli korzystać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-07-07 07:37
A ci co pracują do 22 to co?do północy powinna być otwarta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2019-07-02 22:51
"Nawieziono nowy piach"... Przywieziono dwa tiry budowlanego, najtańszego piachu, żeby nie ponosić kosztów. Piach nie płukany - ten pomarańczowy z rdzą! Pięknie będą wyglądały ręczniki czy jasne stroje kąpielowe po takim plażowaniu. Piasek, który był był bardzo dobrej jakości i trzeba było uzupełnić jego stan jednak, żeby sanepid zgodził się na otwarcie plaży jednak PGK poszedł po taniźnie i zamówił najgorszy z możliwych. Brawo Wy!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2019-07-02 14:38
Cytuję Guest:
przyjdź i sprawdź :lol:

Póki pogody brak nie ma jak :lol: A Ty byłes byłas że taki taka mądry mądra?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-07-02 12:49
a slonce zrobiło papa "do zobaczenia za rok"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-07-02 12:48
Dlaczego miasto nie pisze projektu na pozyskanie pieniędzy z UE na konserwację i renowację obiektu plaży??? To miejsce trzeba wreszcie przywrócić do stanu pierwotnego, wymienić dach, drewno, sprawdzić fundamenty, postawić od nowa cały pomost. Wykonać oświetlenie, zakupić nagłośnienie, mobilną scenę. Wyremontować  cały hotel. Jest tyle możliwości. To dopłacamy całe życie do Myśliborza i tego nieszczęsnego powiatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-12 # Guest 2019-07-02 11:47
Biednemu zawsze wiatr w oczyska. Może nagrzeszyli i opatrzność ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 # Guest 2019-07-02 12:45
A, co to za durny tok rozumowania? Co to ma do sprawy, ludzie jesteśmy nadal w epoce kamienia łupanego widać, celowo nie piszę , że w średniowieczu, bo tę epokę mylnie uważa się za uwstecznioną, a prawda jest inna-wystarczy troszkę poczytać.Fajnie, że mamy na powrót plażę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+23 # Guest 2019-07-02 11:38
naprawiono pomosty to chyba słowo na wyrost - wymieniono kilka desek - reszta w ruinie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-07-02 12:56
Dokładnie cała ta plaża włącznie z pomostem na zdjęciach z daleka i po zmroku jakoś wygląda, ale z bliska jawi się obraz ruiny i rozpaczy.Dziękuję tym którzy się przyczynili do tego stanu rzeczy.ps. żeby nie było ,nie mam pretensji do tych którzy dzierżawili ten obiekt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-07-02 11:37
Czy z całej plaży zostały usunięte glony?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2019-07-02 11:48
przyjdź i sprawdź :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi