pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)

02 lipca ok. godz. 12.30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego na ul. Szosa do Lipian. 23-letni motorowerzysta wjechał tam w tył naczepy samochodu ciężarowego. Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu st. asp. Jacek Poleszczuk, ciągnik siodłowy z naczepą uległ awarii i stał na pasie ruchu.

Kierujący motorowerem nie zachował ostrożności na drodze, prawdopodobnie się zagapił, w wyniku czego uderzył w naczepę. Poszkodowany z ogólnymi potłuczeniami nie zagrażającymi życiu, został przetransportowany do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, jeden zastęp JRG w Myśliborzu, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

Dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

 

Aktualizacja godz. 16:50. 

barlinek
Foto: OSP Barlinek

Pin It

Komentarze

+6

Guest

Na tej drodze z Barlinka do Lipian to szczególnie nie zachowują szczególnej ostrożności jedynie jak stoi patrol Policyjny już nie mówiac o osobach jadących na motorach. Szok a potem się dziwią więcej ostrożności a będzie wszystko ok
+5

jacuś

to był turbo motorower że dogonił ciężarówkę ,albo kierowca motoroweru był na turbo i nie zauważył stojącego samochodu :D :cry: :eek: prędzej to drugie :D :roll:

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.