pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

12 lipca startują IV Letnie Wieczory Filmowe. Przez pięć wakacyjnych weekendów, do 10 sierpnia, zapraszamy do Europejskiego Centrum Spotkań na filmy, bajki, animacje, festyny, konkursy. Nie zmienia się główna formuła i myśl przewodnia – wszystko dla naszych Widzów jest darmowe!

Nie zabraknie leżaków, kocyków, herbaty i znakomitej atmosfery. Dla najmłodszych przygotowaliśmy festyny z Policją i Strażą Pożarną, dmuchane zamki, fotobudkę, popcorn, lody, watę cukrową, spotkanie z OTOZ Animals, Ligą Superbohaterów i strusiem z ECHO. Głównymi atrakcjami dla dzieci (umówmy się, że dla dorosłych też) będzie Wawel Truck, czyli ciężarówka wypełniona cukierkami firmy Wawel a także kreatywne malowanie na kubkach z firmami Pilot i Strigo. Dla tych nieco starszych szykujemy  filmowe grillowanie z „Międzychodem” a w tym roku do współpracy zaprosiliśmy firmę Malwa Tea, producenta znakomitych herbat czarnych, owocowych, zielonych i wielu innych.

REKLAMA

Specjalnie dla najmłodszych szykujemy konkury rysunkowe, które odbywać się będą podczas każdego weekendu. Podczas cosobotnich animacji nasze jury będzie rozstrzygało, która praca jest najlepsza i wręczało nagrody.

Dla tych nieco starszych ogłosimy ponownie konkurs „Selfie na leżakach” a także cotygodniową zabawę w odgadywanie tytułów filmów, bo jak zapewne zwróciliście uwagę, na plakacie nie podajemy tytułów. Wszystko z uwagi na przepisy prawne licencjonodawcy, które nie zezwalają nam na to. Jednak nie możemy Was zostawić w niewiedzy i do każdego dnia dodaliśmy krótkie opisy. Tuż przed rozpoczęciem  filmu w piątek i sobotę, będziemy mieli nagrody dla tej osoby, która odgadnie jaką projekcję za chwilę wyświetlimy.

Przed każdym weekendem z Letnimi Wieczorami Filmowymi, na stronach internetowych ukazywać się będzie zaproszenie na najbliższy piątek i sobotę. Śledźcie więc na bieżąco i do zobaczenia!

facebook.com/LetnieWieczoryFilmowe

www.letniewieczoryfilmowe.pl 

Serdecznie zapraszamy.

BOK

 

barlinek

 

Komentarze  

+9 # Guest 2019-07-04 19:35
Najlepiej zorganizowana impreza w miescie. Szkoda ze do Dni Barlinka nie macie takiej werwy....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 # Guest 2019-07-04 12:25
Nie chcą zdradzić tytułów :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież