pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)

21 czerwca w Krzynce, odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka, połączone z festynem z okazji rozpoczęcia wakacji. Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo niespodzianek i zabaw, w których mogły sprawdzić swoje zdolności sportowe.

Za udział w poszczególnych konkurencjach, każde dziecko otrzymywało nagrody. Ponadto, do dyspozycji maluchów były dmuchane zamki, darmowa wata cukrowa, malowanie twarzy i pokaz ogromnych baniek mydlanych. Ogromną niespodzianką i frajdą były odwiedziny strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychnowie. Druhowie pokazali m.in. jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy a każde z dzieci choć na chwilę mogło poczuć się strażakiem, wejść do wozu i obejrzeć jak wygląda prawdziwa akcja gaśnicza.

REKLAMA

 

Po zmaganiach sportowych, zabawach i atrakcjach, dzieci mogły uzupełnić braki energii kiełbaskami z grilla, zimnymi lodami i domowymi rogalikami. Sponsorami imprezy byli: GBS Bank, OPS Barlinek oraz Gmina Barlinek.

Sołectwo Krzynka

 

Komentarze  

+8 # Guest 2019-07-04 09:27
BRAWO - BRAWO

JAK SIĘ CHCE - to można
czyli
MOŻNA - jak się chce

radość - MILUSIŃSKICH
uznanie - ORGANIZATOROM

BRAWO - BRAWO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież