pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku ogłasza nabór do Szkoły Policealnej i Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w następujących zawodach: technik administracji, technik rachunkowości, technik bhp, technik logistyk, technik spedytor, technik obsługi turystycznej.

Do szkoły policealnej może zapisać się każdy, kto ma wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana!): absolwent liceum, liceum dla dorosłych bądź technikum o dowolnej specjalności, student czy osoba pracująca.

Nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych - wystarczy, jeśli dostarczysz dokumenty wymagane do rekrutacji. 

REKLAMA

W zależności od kierunku nauka trwa 1,5 roku lub 2 lata.

Po ukończeniu nauki otrzymasz świadectwo, a po zdaniu egzaminu państwowego - dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje, który jest honorowany przez pracodawców z sektora publicznego i prywatnego w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Nie zwlekaj - dołącz do nas !!!

Wszelkie informacje na stronie: zsipo.eu lub pod nr tel.: 95 7461 064

barlinek

Komentarze  

+19 # Guest 2019-07-05 15:08
Dobra propozycja dla tych, którzy pracując chcą zdobyć lub zmienić zawód, bo zajęcia odbywają się w piątek popołudniu i sobotę, a nie trzeba dojeżdżać do Gorzowa, czy Szczecina. Kilka lat temu na wydziale zaocznym w Ekonomiku uczyło się bardzo dużo słuchaczy - ludzi już dorosłych pracujących.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-10 # Guest 2019-07-05 17:55
Ekonomika nie podawałabym, jako wzór, coś na ten temat wiem, bo przygotowywałam sporo osób do matury po tej szkole...nawet dobrze, że ta szkoła poszła w zapomnienie, poziom niski, żeby nie rzec niziuteńki...Technika powinno się przywrócić, bo nauka w systemie pięcioletnim, to dobra edukacja ogólna i przy tym zawodowa.Popieram.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+34 # Guest 2019-07-05 08:02
Pamiętam bum na licea ogólnokształcące i zarzucenie edukacji zawodowej, a szkoda, bo swego czasu były dobre technika kształcące dobrych fachowców. Powinniśmy odtworzyć edukację zawodową, bo brakuje wykształconych techników, dokoła większość jest po ogólniaku, czyli musi jeszcze zdobywać wiedzę, bo nie ma zawodu, nie wszyscy muszą być magistrami, dobry zawód, to też sukces zwłaszcza w tych czasach, kiedy brakuje rąk do pracy. Fajna inicjatywa, popieram!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież