pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

6 lipca na boisku w Moczkowie, odbył się festyn rodzinny, zorganizowany w szczególności z myślą o najmłodszych. To właśnie dla nich przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Każde dziecko, duże czy małe, mogło dowoli bawić się na dmuchanym zamku czy na zjeżdżalni.

Ponadto nie zabrakło stoiska z malowaniem twarzy i malowankami, które spełniało wszelkie "make-upowe" pomysły i marzenia. Po zwiedzeniu stoisk i po słodkim poczęstunku, można było wziąć udział w konkursach, w których starania najmłodszych uczestników festynu, nagradzane były drobnymi upominkami.

REKLAMA

Po konkursach dla dzieci, dorośli rozpoczęli zabawę taneczną przy muzyce lokalnego zespołu muzycznego Soler. O wyżywienie gości zadbał Pub Na Murze. Za naszym pośrednictwem, za pomoc w organizacji imprezy organizatorzy dziękują: Radzie Sołeckiej, Panu Markowi Dassuj oraz zaangażowanym mieszkańcom Moczkowa. Impreza zorganizowana została z funduszu sołeckiego ze wsparciem sponsorów: Iwona i Andrzej Rudniccy, „Miody Puszczy Barlineckiej" Maria i Jan Kołosowscy, Tomasz Strychalski, Andrzej Potyra, Dariusz Potyra, Sebastian Deringer, PH Maral Zygmunt Szajda, Siig Transport, ZOO KOI Dariusz Kądziołka i Bartosz Zmarzlik.

Mati 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież