pldaenfrdeuk

 czwartek 18 lipca 2019r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Od kilku tygodni trwają prace budowlane związane z przystosowaniem części pomieszczeń Przychodni Zdrowia, na drugim piętrze, na potrzeby Wydziału Komunikacji starostwa powiatowego w Myśliborzu filia w Barlinku. Prace mają potrwać do końca września 2019r.

Kiedy remont zostanie ukończony, po stronie powiatu pozostanie zainstalowanie wszystkich potrzebnych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania filii. Powstaną tam m.in. pomieszczenia do obsługi interesantów, serwerownia, pomieszczenia archiwum. W budynku znajduje się winda, dlatego nie powinno być problemów z dotarciem do Wydziału Komunikacji.

REKLAMA

Dlaczego filia powstaje w budynku Przychodni Zdrowia? Jak już kiedyś pisaliśmy, prace remontowe prowadzone są na koszt gminy, dlatego zdecydowano się, że i obiekt powinien być gminny. A tylko ten spełniał wszystkie potrzebne wymogi, aby filia powstała. Powiat będzie opłacał zatrudnione w filii osoby. Gmina pokrywać będzie koszty m.in. wody, ogrzewania, ścieków, elektryczności. Wykonany kosztorys prac opiewa na kwotę 160 tys. zł.

js

Komentarze  

-2 # Guest 2019-07-11 23:00
Najlepiej to wjechać autem pod okienko i załatwić sprawę jak w McDrive.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-07-10 19:14
Gmina powinna przeznaczyc kawalek ogrodu poszpitalnego na Parking, a nawet wybudowac pietrowy, oszczedzajac teren.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-07-07 12:46
No to już nie zaparkuje ,nie będę chorować :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-07-07 11:33
No tak. Ale czy tutaj od ręki zarejestruje auto?? Czy te same zasady co na lipowej?? Że tydzień trzeba czekać na papiery aż przywiozą do Barlinka.??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-07-07 12:31
Cytuję Guest:
No tak. Ale czy tutaj od ręki zarejestruje auto?? Czy te same zasady co na lipowej?? Że tydzień trzeba czekać na papiery aż przywiozą do Barlinka.??

Zarejestruje się od ręki auto poniewaz na Lipowej tylko był punkt zdawczo odbiorczy a nie typowa filia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # TBM58 2019-07-07 10:22
Problem z parkowaniem się zwiększy .Teraz brak miejsc a co będzie jak dojdzie Filia?Interesanci będą dojeżdżac z okolic .Czas o parkingach pomyśleć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-07-08 06:20
Czas pokaże! Może stanie się cud i włodarze nas zaskoczą i będzie wkońcu długo oczekiwany parking!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-07-07 11:35
Cytuję TBM58:
Problem z parkowaniem się zwiększy .Teraz brak miejsc a co będzie jak dojdzie Filia?Interesanci będą dojeżdżac z okolic .Czas o parkingach pomyśleć.

Można parkować na gbs tam jest parking. Albo pod netto lub biedronką na górnym i te 20 czy 12 metrów się przejść z buta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # TBM58 2019-07-07 17:27
Cytuję Guest:
Cytuję TBM58:
Problem z parkowaniem się zwiększy .Teraz brak miejsc a co będzie jak dojdzie Filia?Interesanci będą dojeżdżac z okolic .Czas o parkingach pomyśleć.

Można parkować na gbs tam jest parking. Albo pod netto lub biedronką na górnym i te 20 czy 12 metrów się przejść z buta.

Dość często przejezdżam przez Pełczyce i Lipiany i tam przy marketach Dino jest zawsze sporo miejsc parkingowych.Powinny załatwić temat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2019-07-07 10:55
Ale po co te parkingi? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi