pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Pomimo deszczowej pogody, mieszkańcy Mostkowa licznie świętowali „Dzień Sąsiada”. Festyn zorganizowany przez Zofię Zmarzlik z Biblioteki Publicznej filia w Mostkowie, odbył się 06 lipca na kortach przy blokach. Zabawa skierowana była do wszystkich, do małych jak i dla tych nieco większych.

Nie zabrakło konkursów plastycznych i sportowych z nagrodami, bigosu, ciasta, kawy, herbaty, malowania twarzy, baniek mydlanych oraz cieszącej się dużym powodzeniem dyskoteki. W części artystycznej wystąpił zespół Sonata a całość poprowadził Wiktor Zmarzlik.

REKLAMA

Za naszym pośrednictwem, organizator Zofia Zmarzlik, serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji „Dnia Sąsiada” następującym osobom i instytucjom - Janina Milkowska, Maria Welbel, Danuta Środa, Elżbieta Olik, Wiktoria Milkowska, Dorota Drutowska, Grzegorz Drutowski, Halina Przedaszek, Krystyna Urbanowska, Katarzyna Pisarewicz, Alicja Wiłkowicz, Bożena Kaczmar, Jadwiga Mazur, Dorota i Justyna Lipiec, Ewa Urbanowska, Krystian Antoniewicz, Iwona Galbarczyk, Anna Sak, Sołtys Mostkowa Roman Wilk, zespół Sonata, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie oraz pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury. 

monikary

Komentarze  

-3 # Guest 2019-07-09 08:38
można gdy się chce organizować

Radość dla Milusińskich

gratulacje dla organizatorów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2019-07-07 15:45
Brawo Sąsiedzi z Mostkowa,wy to potraficie się szanować.Potraficie się wspólnie bawić,tak trzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież