pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
4.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7)

Jeśli stawiasz na fachowość, rzetelność i uczciwość, zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego serwisu ogumienia. Zaufało nam już wielu indywidualnych klientów a dodatkowo, wpieramy rolnictwo oraz przemysł. Aby zachować bezpieczeństwo pracy maszyn ciężarowych, przemysłowych, leśnych i rolniczych, wymiana opon musi być wykonana przy użyciu specjalistycznych narzędzi przez osoby posiadające doświadczenie i szkolenie w tym kierunku.

Nasza kadra jest odpowiednio przygotowana do pracy w tej dziedzinie, dzięki czemu Państwa praca staje się bezstresowa i bezpieczna. Zapewniamy wysoki poziom usług przy zachowaniu szerokiego spektrum działalności. Dla zadowolenia naszych Klientów i spełnienia Ich oczekiwań, bez przerwy poszerzamy swoją wiedzę, abyście mogli Państwo do nas z przyjemnością wracać. Wyróżnia nasz miła i fachowa obsługa. Zawsze staramy się profesjonalnie doradzać i rozwiązać każdy problem.

 

barlinek

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Prowadzimy sprzedaż/serwis opon i kół do maszyn rolniczych i przemysłowych a także montaż/demontaż opon ciężarowych, przemysłowych, leśnych i rolniczych do 56”.

 

barlinek

 

U nas wykonasz pełen serwis ogumienia i usługi wulkanizacyjne. Posiadamy certyfikat naprawy ogumienia opon osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych firmy Tip Topol. O jakość wykonywanych usług dba nieustannie rozwijający się zespół fachowców oraz jedne z najlepszych na rynku maszyn wulkanizacyjnych (m .in. Unitrol, Werther, Corghi).  Opony naprawiamy metodą na zimno i na gorąco.

SERWIS KÓŁ CIĘŻAROWYCH:
- Wyważanie komputerowe
- Wyważanie proszkowe
- Pogłębianie bieżnika
- Mycie i konserwacja kół
- Malowanie/renowacja felg

barlinek

 

Posiadamy również w sprzedaży dętki, akumulatory, felgi stalowe i aluminiowe, śruby i nakrętki koła, pierścienie centrujące, dystanse.

W ramach naszej działalności, prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż opon osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych.

Większość rozmiarów opon dostępne od ręki – znajdą nas Państwo na OLX i OTOMOTO. 

barlinek 

 barlinek 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, oraz towarami: petryko.pl

 Większość rozmiarów opon dostępne od ręki: petryko.olx.pl

 Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 do 17:00
Sobota: 9:00 do 15:00

PETRYKO
ul. B. Chrobrego 6a
73-260 Pełczyce
tel. 605 288 336
tel. 605 625 286 petryko.pl

 

 

[Artykuł sponsorowany]