pldaenfrdeuk


 piątek 17 stycznia 2020r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
4.25 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (12)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek a także turystów, na pierwszy weekend tegorocznych, IV Letnich Wieczorów Filmowych. W piątek 12 lipca oraz w sobotę 13 lipca, nie zabraknie oczywiście tego co najważniejsze, czyli filmów ale także animacji dla dzieci i niespodzianek dla naszych Widzów.

W piątek zapraszamy Państwa o godz. 21.30  na „Filmowe grillowanie z Międzychodem” a także seans filmowy (Muzyczna opowieść o legendarnym zespole rockowym z lat ’80-tych. Tytuł filmu to jednocześnie tytuł ich największego przeboju).

W sobotę, popołudnie (godz. 16.00) rozpoczniemy od animacji dla najmłodszych. Będzie zamek dmuchany, wata cukrowa, kreatywne malowanie z firmami Pilot i Strigo. Będzie można także wesprzeć bezdomne zwierzaki na stoisku OTOZ Animals. O godz. 18.00 naszych małych Widzów zaprosimy na bajkę o najbardziej znanej wampirze rodzinie z upiornego hotelu, która tym razem wybierze się w podróż luksusowym wycieczkowcem. Tego dnia dla dorosłych o godz. 21.30 mamy horror o demonie w sutannie i oczywiście niespodzianki.

REKLAMA

Przypominamy, iż z uwagi na przepisy prawne licencjonodawcy, nie podajemy tytułów filmów. Jednak pozostawiliśmy krótkie opisy, które z pewnością naprowadzą Państwa na właściwe tory. Dla tych którzy odgadną tytuł, mamy przygotowane nagrody. Zabawę będziemy rozstrzygać przed każdym seansem.

Nie zmienia się formuła Letnich Wieczorów Filmowych, wszystko jest darmowe, mamy leżaki, ciepłe kocyki, herbatę (przeróżne rodzaje) od Malwy a w przypadku deszczu patio. Gwarantujemy także znakomitą atmosferę! Widzimy się w Europejskim Centrum Spotkań, u. Leśna 1.

Serdecznie zapraszamy!

Letnie Wieczory Filmowe

Komentarze  

+4 # Guest 2019-07-14 12:40
fajnie to jest wszystko zorganizowane . Polecamy . Super impreza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2019-07-13 21:53
Super sprawa. Brawa dla organizatorów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież