pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (2)

14 lipca, po godz. 2.00, strażacy z OSP Barlinek otrzymali wezwanie do wypadku na drodze Barlinek - Pełczyce. Na słynnym już z takich zdarzeń zakręcie, samochód osobowy prawdopodobnie wpadł w poślizg, wypadł z drogi i dachował.

W pojeździe podróżowały dwie osoby, które opuściły auto o własnych siłach. Jednego z mężczyzn z urazem ręki odwieziono do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z OSP Barlinek, jeden z JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny wypadku.

monikary

Foto: OSP Barlinek

 

barlinek

Pin It

Komentarze

+2

Guest

A może lepiej zainwestować trochę pieniędzy i jakiś spowalniacz zamontować jak na zachodzie np. Wysepki na środku którą aby objechać należy zwolnić a prędzej oczywiście znaki informacyjne zamontować lub radar postawić w tym miejscu, chyba będzie taniej niż ponosić wszystkie koszty wypadków...
+1

Guest

Zastanówcie się trochę, może prędkość nie była głównym powodem. Za każdym razem jak jest jakiś wypadek to komentujecie i gadacie o prędkości. Co to was w ogóle obchodzi? Każdy najmądrzejszy w necie, dopóki sam nie doświadczy jakiejś kolizji.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.