pldaenfrdeuk


 piątek 13 grudnia 2019r.   imieniny: Łucja, Otylia, Włodzisława

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

19 lipca uroczyście otwarto obejście Barlinka w ciągu DW151. Cieszą się kierowcy a mieszkańcy miasta do końca nie wierzą, że odciąży ona miasto. Dostajemy coraz więcej sygnałów, że zaczynają się martwić rowerzyści.

Jeden z naszych czytelników pyta:

Czy do ścieżki rowerowej w stronę Pełczyc, będziemy musieli dojeżdżać główną drogą, czyli tzw. obejściem? Drogą, która jest ruchliwa, co stwarza niebezpieczeństwo.

REKLAMA

Zapytaliśmy o to w barlineckim Ratuszu.

Gmina Barlinek jest w trakcie realizacji II etapu budowy ścieżki rowerowej w kierunku do Pełczyc. Zgodnie z założeniami projektu, zbudowana zostanie odseparowana od jezdni ścieżka rowerowa, którą będzie można bezpiecznie dojechać aż do ulicy Młyn Leśny. W ciągu drogi na wysokości wjazdu na ścieżkę rowerową będzie zbudowana wysepka z przejściem dla pieszych, dzięki czemu przejście/przejazd będzie bezpieczny.

monikary

Komentarze  

+2 # Guest 2019-07-30 14:02
Ścieżką rowerową do ulicy Młyn Leśny... a co dalej? Będzie ścieżka wzdłuż Pełczyckiej czy też ulicą Młyn Leśny jedziemy do ulicy Strzeleckiej i dopiero tu można jechać ścieżką rowerową do ulicy Gorzowskiej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-07-28 09:10
To dobrze, czekamy z niecierpliwością ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież