pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)

26 lipca strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, zostali zadysponowani do pożaru drewnianej wiaty w Moczkowie. Ogień zauważono tuż przed godz. 20.00. W tym samym czasie, po przeciwnej stronie, paliło się ściernisko. Iskry z płonącej wiaty zostały prawdopodobnie przeniesione tam przez silniejszy wiatr.

Oprócz dwóch zastępów OSP Barlinek na miejscu zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu oraz jeden z OSP Rychnów. Wiata spłonęła doszczętnie. Spaliło się także ok. 5 arów ścierniska. 

REKLAMA

To już czwarty w tym dniu wyjazd barlineckich druhów. Przed południem brali oni udział w zabezpieczaniu lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego a następnie dwukrotnie byli wzywani do usuwania kokonów szerszeni.

monikary

 

barlinek

barlinek

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.