pldaenfrdeuk


 piątek 13 grudnia 2019r.   imieniny: Łucja, Otylia, Włodzisława

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (12)

Barlinecki Ośrodek Kultury, serdecznie zaprasza na spektakl teatralny "Serce Don Juana w ogniu" - 16 sierpnia 2019 r. godz. 20:00 Rynek Miejski w Barlinku. Niezwykłe widowisko teatralne w wykonaniu aktorów Sceny Kalejdoskop, oparte na osławionej historii Don Juana - fascynującego, niewiernego kochanka, który swoimi miłosnymi podbojami zadziwiał, gorszył i wzbudzał zazdrość.

W spektaklu poznajemy go jako człowieka – pełnego namiętności, ale i samotnego, poszukującego prawdziwego uczucia, wolnego od pozorów i konwenansów. Jawi się jako człowiek bezsprzecznie impulsywny, porywczy, który nie dopuszcza możliwości porażki. To właśnie staje się przyczyną jego zguby. Don Juan trafia do piekła. Czy uda mu się przekonać oprawców o czystości swoich ideałów?

REKLAMA

W przedstawieniu możemy podziwiać kunszt szczudlarzy, niezmiernie plastyczną, a przy tym futurystyczną oprawę sceniczną (przeważają czerń i biel, a w scenach piekielnych symboliczna czerwień) oraz niesamowite maski. Piękna muzyka klasyczna prowadzi nas od pierwszej do ostatniej sekundy przez meandry namiętności ludzkiej duszy. Wszystko to sprawia, że jest to niezapomniane przeżycie z pogranicza teatru, baletu i misterium. Serdecznie zapraszamy. 

BOK

 

barlinek

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież