pldaenfrdeuk


 piątek 13 grudnia 2019r.   imieniny: Łucja, Otylia, Włodzisława

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek oraz turystów, na piąty - ostatni już weekend IV Letnich Wieczorów Filmowych. W najbliższy piątek, 09 sierpnia o godz. 21.30, dla tych nieco starszych kinomanów, mamy fantastyczną propozycję filmową. Będzie to opowieść o 90’letnim szmuglerze narkotyków, pracującym dla meksykańskiego kartelu.

Do filmu, niespodzianka od restauracji Strzelecka18 – domowe chipsy. Sobotę, rozpoczniemy tradycyjnie od animacji dla najmłodszych. Już od godz. 16.00 na wszystkie dzieci będzie czekała niesamowita Liga Superbohaterów, spotkanie z OTOZ Animals oraz kreatywne malowanie z firmami Pilot i Strigo. Dla wszystkich dzieci niespodzianka od „Na Murze Bar & Grill” – frytki!

REKLAMA

O godz. 18.00 zaprosimy na trzecią część przygód najsłynniejszych duńskich klocków. Tego samego dnia o godz. 21.30 dorosłych już widzów, zapraszamy na historię przyjaźni czarnoskórego muzyka i jego szofera. Przed filmem nie zabraknie „Grillowania z Międzychodem” a także rozstrzygniemy konkurs „Selfie na leżakach”.  Tradycyjnie wszystko jest darmowe, mamy leżaki, ciepłe kocyki, herbatę (przeróżne rodzaje) od Malwy a w przypadku deszczu patio. Gwarantujemy także znakomitą atmosferę! Widzimy się w Europejskim Centrum Spotkań, u. Leśna 1.

Serdecznie zapraszamy!

Letnie Wieczory Filmowe

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież