pldaenfrdeuk


 piątek 13 grudnia 2019r.   imieniny: Łucja, Otylia, Włodzisława

Reklama

A A A
2.8 1 1 1 1 1 Ocena 2.80 (10)

Bawiłeś się na tegorocznej Euforii Dźwięku na Plaży Miejskiej w Barlinku? Jeśli nie, to masz wyjątkową okazję, aby zobaczyć jak na te dwie letnie noce, brzeg Jeziora Barlineckiego zamienia się w jedną z największych plażowych polskich imprez roku.

W tym roku w Barlinku zagrała ścisła czołówka polskiej i zagranicznej sceny klubowej, w tym prawdziwe legendy - Richard Durand, DJ Jean czy też Peran van Dijk. Przez dwie czerwcowe noce, tętniące muzyką klubową miasto, staje się miejscem, do którego zjeżdżają się fani muzyki z Polski oraz Europy.

REKLAMA

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z „Euforii Dźwięku” 2019 w Polsat Music HD – 11 sierpnia (niedziela) godz. 23.00. Powtórka 14 sierpnia (środa) godz. 23.00.

Euforia Dźwięku

 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież