pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (4)

01 września to bardzo pracowity dzień dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pełczycach. Tuż przed godz.17.00 otrzymali wezwanie po pożaru lasu przy wyjeździe z Pełczyc w stronę Barlinka.

Płonął tam las sosnowy a z ogniem walczyły dwa zastępy OSP z Pełczyc, po jednym z OSP Płotno, Boguszyny i JRG Choszczno. Na miejscu pracowali także leśnicy z Nadleśnictwa Barlinek. Spłonęło około 1 ha lasu. 

REKLAMA

Niecałą godzinę po pierwszym wezwaniu, konieczne był szybkie przemieszczenie się do Jarosławska, bowiem stamtąd napłynęło kolejne zgłoszenie. Tam, płonie ok. 120 balotów słomy.

Jak udało nam się dowiedzieć od strażaków z OSP Pełczyce, akcja gaśnicza potrwa jeszcze wiele godzin. Na miejscu pracuje OSP Pełczyce, OSP Krzęcin i OSP Zamęcin.

monikary

 

Foto: OSP Pełczyce

barlinek

 

 

Pin It

Komentarze

+16

Guest

Troszke to dziwne ze ostatnimi czasy jak jest pozar to po chwili zaraz jest gdzies niedaleko drugi. Zbieg okoliczności czy komus sie nudzi

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.