pldaenfrdeuk


 poniedziałek 20 stycznia 2020r.   imieniny: Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W sobotę 31 sierpnia w Dębnowskim Ośrodku Kultury obyła się V edycja Balu Seniora. Przy suto zastawionych stołach i doskonałej muzyce "na żywo" bawiło się niemal 130 seniorek i seniorów ze wszystkich gmin powiatu myśliborskiego z gościnnym udziałem członków Dębnowskiej Rady Seniorów. Na balu nie zabrakło Seniorów z Barlinka.

Gośćmi specjalnymi Balu były także Wioletta Drzewińska - Członek Zarządu Powiatu Myśliborskiego oraz Joanna Stąsiek-Janicka - Wiceburmistrz Dębna.

- Bal Seniora to stały punkt w realizowanych przez nas projektach dla seniorów - informuje Maciej Patynowski z Polskiej Fundacji Społeczeństwa Przedsiębiorczego, organizator przedsięwzięcia.

REKLAMA

- Jak co roku impreza stanowiła doskonałą okazję by potańczyć, powspominać, pośmiać się i przyjemnie spędzić czas w gronie znajomych i nowych znajomych lub choć na chwilę zapomnieć o codziennych bolączkach - dodaje Patynowski.

Uczestnicy Balu mieli łącznie ponad 8000 lat co nie zmienia faktu, że swoją energią, entuzjazmem i podejściem do zabawy mogliby zawstydzić niejednego "młodego".

Projekt „Pora Seniora w powiecie myśliborskim” współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, Powiatu Myśliborskiego oraz Gminy Dębno.

Patronat honorowy nad projektem objął Starosta Powiatu Myśliborskiego Andrzej Potyra oraz Burmistrz Dębna Grzegorz Kulbicki.

PFSP

 

barlinek

barlinek

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież