pldaenfrdeuk


 poniedziałek 20 stycznia 2020r.   imieniny: Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Reklama

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

Nie dla wszystkich wakacje to czas relaksu i odpoczynku. Zawodnicy Boran Taem, przez cały ten okres przygotowywali się do walk, które stoczyli 31 sierpnia w Brunschwig w Niemczech. To już druga zawodowa gala Muay Thai i K-1, organizowana przez Tiger Warrior.

Aleksander Wereśniak, stoczył walkę w formule K-1 w kategorii wagowej do 86kg, pokonując jednogłośnie na punkty w pięknym stylu Petera Nyeri z Tiger Worriors, nie dając przeciwnikowi żadnych szans.

REKLAMA

Kornel Urban zawalczył w formule Muay Thai w kategorii wagowej do 70 kg, rozprawiając się z groźnym Lion Luschas z klubu Carabao Bremen. Kornel wygrał przez nokaut KO w trzeciej rudzie.

Boran Team dziękuje firmom i osobom, dzięki którym mogą odbywać się wyjazdy na zawody: Sinnplus-Zabezpieczenia Antykorozyjne, Vega Barlinek - Piotr Kawecki, Kantor Renata w Dębnie oraz Michał Najman.

Boran Team

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież