pldaenfrdeuk


 poniedziałek 20 stycznia 2020r.   imieniny: Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Jednym z istotnych punktów uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020 w ZSiPO w Barlinku było nagrodzenie starań uczniów zarówno technikum, szkoły branżowej I stopnia, jak również liceum ogólnokształcącego, którzy w mijającym roku szkolnym swoją postawą udowodnili, że ich własny rozwój zawodowy dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami przeszedł na wyższy poziom.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Prezes Zarządu GBS Barlinek p. Bożena Głogowska, Przewodniczący Organizacji Przedsiębiorców w Barlinku p. Maciej Michalik, Kierownik Wydziału HaCon Sp. z o.o. p. Tomasz Zyr oraz prezes Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Zawodowej WABAR p. Kazimierz Siarkiewicz. Pozostali fundatorzy w osobach p. Teresy Bitel i p. Pawła Goryńskiego z uwagi na sprawy zawodowe przekazali gratulacje przez dyrekcję szkoły. Padła również deklaracja przedstawicieli barlineckich firm, że przyznane stypendia mają charakter cykliczny, co z pewnością zachęci uczniów do podjęcia starań w kolejnych latach szkolnych. Nadmieniamy, że sumy przyznanych stypendiów oscylowały od 1000 do 5000 zł,
a łączna kwota stypendiów dla uczniów wyniosła 13 000 zł. Uczniowie z wielkim entuzjazmem przyjęli wiadomość, iż każda z branż, w których kształci ZSiPO posiadać będzie własne stypendium.

REKLAMA

Uczniowie, Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im.kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku składają serdeczne podziękowania fundatorom stypendiów wymienionym poniżej (z prawej strony nagrodzeni uczniowie):

HaCon Sp. z o.o. – stypendysta: Przemysław Marcinkowski kl. 4. Ti / branża informatyczna
HaCon Sp. z o.o. – stypendysta: Marcin Olejniczak kl. 3. Bm / branża mechaniczna
GBS Barlinek – stypendystka: Julia Falkowska kl. 4. Te / branża ekonomiczna
P.P.H. BIMEX – stypendystka: Martyna Chorążyczewska kl. 3. Th / branża hotelarska
OPB Barlinek – stypendysta: Krzysztof Makuch kl. 4. Tps / branża samochodowa
GOMETAL Paweł Goryński S.C. – stypendysta: Rafał Maciaszek kl. 4. Tps / branża samochodowa
Stowarzyszenie WABAR – stypendystka: Martyna Ziemichód kl. 3 LO

 

ZSiPO

Komentarze  

+3 # Guest 2019-09-05 14:12
Gdyby starosta z własnej kieszeni dał na jeszcze jedno stypendium to by mu wiele nie ubyło.
A tak przyjechał się przyjrzec jak inni dają...

BRAWO dla fundatorów!
Jesteście The BEST!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-09-05 12:12
Mega sprawa, brawa dla inicjatorów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież