pldaenfrdeuk


 poniedziałek 20 stycznia 2020r.   imieniny: Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Tym razem pod koniec sierpnia ponad 90 osobowa grupa tancerzy i opiekunów Feeling Dance Group wyjechała na obóz taneczno wypoczynkowy do Rogowa.

Oprócz wspaniałej zabawy, wielu atrakcji, zajęć plastycznych czy tematycznych wieczorów integracyjnych nasi tancerze przede wszystkim szkolili swoje umiejętności z zakresu tańca jazz, modern jazz, współczesnego, hip hop oraz akrobatyki.

REKLAMA

Wiedzę taneczną wpajali instruktorzy z całej Polski, którzy przez kilka dni w pocie czoła pokazali pełen profesjonalizm. Pogoda nam dopisała więc mogliśmy skorzystać z uroków tej małej nadmorskiej miejscowości. Był to wspaniały czas spędzony na salach tanecznych ale i także w świetnej rodzinnej atmosferze i wspaniałej zabawie.

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, dzięki którym mogliśmy spędzić razem te kilka dni, opiekunom za wspaniałą opiekę a naszym tancerzom za zaangażowanie.

Do zobaczenia za rok :)

Feeling Dance Group

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież